ILGAZ YUVASARAY KÖYÜ                            ANA SAYFA HABERLERİ               Bugün                                                        
  Bu site yuvasaray köyü yardımlaşma ve dayanışma derneğine aittir
                                  SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ                     
ANA SAYFA ZİYARETÇİ DEFTERİ NOSTALJİ RESİM GALERİSİ 
ÜYELERİMİZ VİDEOLAR VEFAT EDENLER YÖNETİM KURULU
DUYURULAR LAKAPLAR TARİHÇE   İLETİŞİM
 

 

TAZİYE

Kadir, Mevlüt, Yılmaz ve Fadime YİĞİT'İN Annesi, Merhum Mustafa YİĞİT'İN muhterem eşi

ZEYNEP YİĞİT
24 Kasım 2018 Cumartesi akşam 84 yaşında Ankara'da vefat etmiştir. Cenazesi 25 Kasım 2018 pazar günü öğle namazına müteakip köyümüz Harmankaşı mezarlığında bir hafta önce vefat eden eşi Mustafa YİĞİT'İN yanına defnedilmiştir.  Zeynep teyzemize Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz... Detaylar için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Kadir, Mevlüt, Yılmaz ve Fadime YİĞİT'İN babası

MUSTAFA YİĞİT
(Kambalak)
17 Kasım 2018 Cumartesi sabah 83 yaşında Ankara'da vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün öğle namazına müteakip köyümüz Harmankaşı mezarlığında toprağa verilmiştir. Mustafa amcaya Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz... Detaylar için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Hanim, Döne, Bahtiyar ve Murat YUMRUKAYA'NIN annesi Ulviye YUMRUKAYA (Kara Musa'nin eşi)

ULVİYE YUMRUKAYA

İstanbul'dan Ankara'ya ziyaret için geldiği kızının evinde rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmış, yoğun bakımda tedavisi devam ederken hayatını kaybetmiştir. Cenazesi 25 eylül 2018 salı günü ikindi namazına müteakip köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından ebed-i aleme uğurlanmıştır. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, aile efradına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz....Detaylar için tıklayınız.

 

 

 

 

TEBRİK

ELİF ve MEHMET

ÇEVİK

Döne ve İrfan ŞAHİN'İN kızı Elif, 09 Eylül 2018 pazar günü saat 13:00'da Pendik/İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Bizde ŞAHİN ve ÇEVİK ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor. Gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Tevhide, Satı, İbrahim ve Mustafa KAYIKCI'NIN annesi, Cafer KAYIKCI'NIN eşi

MELAHAT KAYIKCI
06 Eylül 2018 perşembe günü 84 yaşında İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 07 Eylül 2018 Cuma günü sabah saat 10'da Köyümüz kaymaz mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

SÜMEYRA ve İLYAS

ÜNSAL

Arife ve Mecit TENBEL'İN kızı Sümeyra ile, Rabia ve Merhum Mustafa ÜNSAL'IN oğlu İlyas, 12 Ağustos'ta İstanbul'da, 25 ve 26 Ağustos'ta Yuvasaray'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde TENBEL ve ÜNSAL ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Fotoğrafları görmek için tıklayınız

 

 

 

 

TEBRİK

AYŞE ve EMRULLAH

ÇÜRÜK

Nuray ve Mustafa ÇÜRÜK'ÜN oğlu Emrullah, 22 ve 23 Ağustos günlerinde Yuvasaray'da yapılan düğün merasimi ile evliliğe ilk adımlarını atmışlardır. Bizde BALCI ve ÇÜRÜK ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

21 Ağustos 2018

Köyümüz de Kurban Bayramı sabahı Bayramlaşma

Fotoğraflar için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Nigar ve Aziz DUMAN'IN Kızı

NİLÜFER ZAFERİ (Duman)
12 Ağustos 2018 pazar günü vefat etmiş, cenazesi Ankara/Mamak ortaköy mezarlığında dost ve akrabaları tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
 

 

 

 

İSTANBUL PİKNİĞİMİZ YAPILDI

29 Temmuz 2018 pazar günü pikniğimiz gerçekleşmiştir.

 

Detaylar için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Ayhan DUMAN'IN eşi

AYŞE DUMAN
19 Temmuz 2018 perşembe sabah saatlerinde Ankara'da tedavi gördüğü Gata'da vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün öğle namazına müteakip köyümüz harmankaşı mezarlığında dost ve akrabaları tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için:

Ayhan DUMAN

0 538 271 57 76

 

 

 

 

TAZİYE

İsmihan, Sabire ve Aykut ÇELİK'İN Babaları, İsmihan ÇELİK'İN eşi (Karahalil'in)

İSMAİL ÇELİK
13 Temmuz 2018 Cuma akşamı Ankara'da vefat etmiş, Cenazesi 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü ikindi namazına müteakip Köyümüz harmankaşı mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

Fatma ve Fatih MARAZ
Ayşe ve Ramazan MARAZ'IN oğlu Fatih, 01 Temmuz 2018 pazar günü yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde DİKİLİTAŞ ve MARAZ ailelerinin sevinçlerini paylaşıyor, gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

Elif ve Ömer TOPRAKÇI
Canan ve İbrahim CELEP'İN kızı Elif, 30 Haziran 2018 Cumartesi günü yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde CELEP ve TOPRAKÇI ailelerinin sevinçlerini paylaşıyor, gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

ANKARA İFTARIMIZ YAPILDI

Derneğimizin, 02 Haziran 2018 Cumartesi günü organize ettiği ve ücretlerin katılanlar tarafından karşılandığı iftarımız ... Devamı için tıklayınız

 
 

 

 

 

TAZİYE

Ahmet ve Abdurrahman ERDOĞAN'IN Anneleri

SAKİNE ERDOĞAN
 29 Mayıs 2018 salı günü vefat etmiştir. Cenazesi 30 mayıs 2018 Çarşamba günü öğle namazını müteakip köyümüz Harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için
Abdurrahman ERDOĞAN:

0 538 692 81 34

 

 

 

 

TAZİYE

İlhan DUMAN, Adem DUMAN ve Kadir DUMAN'IN Annesi, Adem DUMAN'IN Değerli eşi

CEVRİYE DUMAN
 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü vefat etmiştir. Cenazesi, 27 Mayıs pazar günü öğle namazına müteakip, köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

ANKARA PİKNİĞİMİZ YAPILDI

 
13 Mayıs 2018 pazar günü Mamak/Mavi Göl/Saklı
Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TEBRİK

ELİF EZGİ ve AHMET

UÇAR

Mukadder ve Yakup UÇAR'IN oğlu Ahmet, 29 Nisan 2018 pazar günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Bizde DEMİR ve UÇAR ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

KEMALİYE ve KADİR TOPRAKÇI

Kamuran ve Bekir TOP'un kızı Kemaliye, 14 - 15 Nisan günlerinde Ilgaz'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde TOP ve TOPRAKÇI ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

ŞİRİN KADER ve TURGUT KILINÇ

Gülbahar ve Yılmaz KILINÇ'IN oğlu Turgut'un, 12 Nisan'da İstanbul'da kınası, 14 Nisan'da yine İstanbul'da Nikahı, 15 Nisan'da da Ankara'da yapılan düğün merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Bizde KARA ve KILINÇ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Köyümüz sakinlerinden Cemil TEMBEL'in oğlu

Hilosu TEMBEL
 24 Mart 2018 Cumartesi günü vefat etmiştir. Cenazesi pazar günü sabah saatlerinde sevenleri tarafından köyümüzde toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için:
Serkan Tembel
543 373 75 03

 

 

 

 

TAZİYE

Şengül, Murat ve Ferhat Beyaz'ın annesi, Mevlüt Beyaz'n eşi
AYŞE BEYAZ
24 Şubat 2018 Cumartesi günü sabah saatlerinde İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi pazar günü sabah saatlerinde köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için:
Murat Beyaz ve Ferhat Beyaz
536 938 17 27 - 553 474 23 36

 

 

 

 

KÖY ve ANKARA TOPLANTILARIMIZ YAPILDI

18 Şubat 2018 Tarihinde İstanbul’da Kahvaltılı toplantımız, 10 Mart 2018 Tarihinde köyümüzde..

Detaylar için tıklayınız

 

 

 

 

İSTANBUL TOPLANTIMIZ YAPILDI

18 Şubat 2018 pazar günü saat 10:30'da Kartal/Erenler Camii toplantı salonunda yapılan... Devamı için tıklayınız
 

 

 

 

TAZİYE

Yakup ve İbrahim UÇAR'IN Babaları
AHMET UÇAR
17 Ocak 2018 çarşamba günü İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 18 Ocak 2018 perşembe öğle namazına müteakip köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için:
Yakup Uçar ve İbrahim Uçar
535 942 93 37 - 535 479 81 59

 

 

 

TAZİYE

 

Adnan, Erol ve Selma GÜNDÜZ'ÜN Babaları

ADEM GÜNDÜZ
04 Ocak 2018 perşembe günü sabah saatlerinde İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 05 Ocak 2018 Cuma sabah saatlerinde sevenleri tarafından köyümüz harmankaşı mezarlığında, ebed-i alem-e uğurlanmıştır. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

Taziye için:
Adnan GÜNDÜZ
0 533 352 42 35

 

 

 

TAZİYE

 

Sadık ve Ayşe KUŞ'UN oğlu, Fadime KUŞ'UN eşi, Derya TEMİZ'İN babası, Ömer KUŞ'UN kardeşi

MEHMET KUŞ
13 Aralık 2017 Çarşamba günü 57 yaşında Ankara'da vefat etmiştir. Cenazesi 14 Aralık 2017 perşembe günü ikindi namazına müteakip, sevenleri tarafından Karşıyaka mezarlığında (Ankara'da) toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

"Her nefs ölümü tadacaktır"

Allah herkese hayırlı ömür nasip etsin.

  

Derneğimizin, 05/12/2017 tarihinde Kayseri'de yaptırıp Köyümüze kazandırdığı tabut. 

 

 

 

 

TAZİYE

 

Mustafa KESKEN'İN muhterem eşi

ŞEHRİ KESKEN
24 Kasım 2017 Cuma günü sabah saatlerinde İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 25 Kasım 2017 Cumartesi günü sabah saatlerinde sevenleri tarafından köyümüz kaymaz mezarlığında toprağa verilmiştir.  Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için:
Mustafa KESKEN

0 532 351 83 18

 

 

 

TAZİYE

 

Kadir Karaman'ın babası

RECEP KARAMAN
19 Kasım 2017 pazar günü vefat etmiştir. Cenazesi 20 Kasım 2017 pazartesi günü öğle namazına müteakip sevenleri tarafından köyümüz harmankaşı mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

Taziye için:
Kadir KARAMAN

0 553 954 44 09

 

 

 

TEBRİK

MERVE ve GÖKHAN 

BEYAZ

İlknur (Hanife) ve Feridun BEYAZ'IN oğlu Gökhan, 08 Ekim 2017 pazar günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile evliliklerine ilk adımı atmışlardır. Bizde EFE ve BEYAZ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

SONGÜL ve İSMAİL

GÜMÜŞ

Fadime ve Bayram GÜMÜŞ'ÜN oğlu İsmail 01 Ekim 2017 pazar günü Ilgaz'da yapılan düğün merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Bizde KAMIŞ ve GÜMÜŞ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

KADER ve FATİH

GÜNDÜZ

Hatice ve Cemal GÜMÜŞ'ÜN kızı Kader, Feride ve Osman GÜNDÜZ'ÜN oğlu Fatih 17 Eylül pazar günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine ilk adımlarını atmışlardır.  Bizde GÜMÜŞ ve GÜNDÜZ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

DUYGU ve ENES

TOSUN

Emine ve Refik ÇAVUŞ'UN Kızı Duygu, 09 Eylül 2017 Cumartesi günü Çayırova'da yapılan düğün merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. ÇAVUŞ ve TOSUN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

ESRA ve İBRAHİM BULGUROĞLU

 

Aynur ve İlhami UYANIK'IN kızı Esra 10 Eylül 2017 Pazar günü Ankara'da gerçekleşen düğün ile dünya evine girmişlerdir. Bizde UYANIK ve BULGUROĞLU ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

MERAL  ve MURAT

ÜNSAL

Arife ve Yaşar ÜNSAL'IN oğlu Murat, 02 - 03 Eylül 2017 tarihlerinde Yuvasaray'da yapılan düğün merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Bizde ÜNSAL ve GÜRÜZ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

KÜBRA ve LOKMAN

ARMUTCU

Ayşe ve Mesut ARMUTCU'NUN oğlu Lokman, 20 Ağustos 2017 pazar günü Ankara'da yapılan Nikah merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde GÖK ve ARMUTCU ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

BURCU ve ALİ OSMAN

YARICI

Hatice ve Fatih KESKEN'İN kızı Burcu, 22 - 23  Temmuz 2017 günlerinde Çankırı ve Karabük'te yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde KESKEN ve YARICI ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

BUSE NUR ve MÜCAHİT HAKSEVER

Gönül ve Mustafa ORMAN'IN kızı Buse Nur 07 Temmuz 2017 cuma günü Ankara'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde ORMAN ve HAKSEVER ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

DİLEK ve FATİH

EĞRİBAŞ

Hatice ve Yusuf EĞRİBAŞ'IN oğlu Fatih 02 Temmuz 2017 pazar günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde ÖZYÜREK ve EĞRİBAŞ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

REYHAN ve YUSUF

SAFRAN

Ayşe ve Ayhan DUMAN'IN kızı Reyhan, 26 Haziran 2017 pazartesi günü Ilgaz'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde DUMAN ve SAFRAN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

ÖNEMLİ DUYURU

 

Nisan 2017 tarihinde yapılan toplantı sonucunda alınan kararlar şöyle:

1 - Üye olmayanın cenaze mesajı çekilmeyecek.

2 - Üye olup 12 ay aidat ödemeyenlere cenaze yardımı verilmeyecek.

3 - Cenaze yardımı olarak: 25 kg Pirinç, 10 Kilo tavuk ve ayran verilecek...

Not: Bu karar 01/07/2017 tarihinden itibaren geçerlidir...

Eklenme tarihi: 10 Haziran 2017

 

 

 

İSTANBUL İFTARIMIZ YAPILDI

27 Mayıs 2017 cumartesi günü, Erenler camii toplantı salonunda.. Devamı için tıklayınız...

 

 

 

 

TEBRİK

BÜŞRA ve YASİN

GÜMÜŞ

Hanife ve Mevlüt GÜMÜŞ'ÜN oğulları Yasin, 30 Nisan 2017 pazar günü İstanbul'da yapılan nikah merasimi ile dünya evine girmişlerdir.  Bizde ŞEKER ve GÜMÜŞ ailelerinin bu mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

ŞEHİDİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

SERDAL UYANIK

(1986 - 2016)
28 Nisan 2016 tarihinde Şırnak'ta PKK'LI teröristlerle girdiği mücadelede şehit verdiğimiz köyümüz sakinlerinden ŞEHİT JANDARMA ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ SERDAL UYANIK'I Vuslatının 1'nci yılında rahmet ve minnetle anıyoruz. Şehidimizin nezdinde, bütün şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık sıhhat ve afiyet diliyor, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

 

(Gıdakgilin) Hasan, Muhittin ve Bekir Bekci'nin kardeşleri

İSMET BEKCİ
08 Nisan 2017 Cumartesi günü Ankara'da vefat etmiştir. Cenazesi 09 Nisan 2017 pazar günü öğle namazına müteakip köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

ILGAZ VE ANKARA TOPLANTILARIMIZ YAPILDI

01 Nisan 2017 Cumartesi saat 17:00'da Ilgaz'da...

02 Nisan 2017 Pazar günü saat 13:30'da ANKARA'DA...

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

KAHVALTILI SOHBET TOPLANTIMIZ YAPILMIŞTIR.

 

19 Mart 2017 pazar günü saat 09:30'da Kartal/İstanbul Erenler camii toplantı salonunda kahvaltılı sohbet...

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

İSTANBUL TOPLANTIMIZ YAPILDI

Dernek toplantımız 15 Ocak 2017 pazar günü saat 10:00'da Erenler camii toplantı...

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Fatoş ve Yaşar'ın babaları ve Fadime TOPÇU'NUN Eşi,

AHMET TOPÇU

29 Aralık 2016 perşembe günü Ilgaz'da vefat etmiştir. Cenazesi 30/12/2016 Cuma namazından sonra sevenleri tarafından köyümüz kaymaz mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye yazmak için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Merhum Asım ve Hanim Tembel'in kızı, Merhum Satı Celep ve Hasibe Celep'in anneleri, Mehmet Duman'ın kayınvalidesi, Merhum Mustafa Celep'in eşi,

EMİNE CELEP

22 Aralık 2016 perşembe günü İstanbul'da vefat etmiştir, Cenazesi 23 Aralık 2016 Cuma günü sabah saat 10'da sevenleri tarafından köyümüz harmankaşı mezarlığında toprağa verilmiştir. Emine teyzemize Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye yazmak için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Merhum Ekrem ŞAHİN ve Hasan ŞAHİN'İN Babası ve Azman Hasan'ın oğlu,

İSMAİL ŞAHİN

22 Aralık 2016 perşembe günü Ilgaz'da vefat etmiştir, Cenazesi 23 Aralık 2016 Cuma namazından sonra sevenleri tarafından Ilgaz'da toprağa verilmiştir. İsmail amcaya Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye yazmak için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Abdül KİREMİTCİ'NİN Amcası, Ahmet KİREMİTCİ'NİN Babası

Kamil KİREMİTCİ

21 Kasım 2016 pazartesi günü akşam saatlerinde tedavi gördüğü Çankırı Devlet hastanesinde vefat etmiştir, Cenazesi 22 Kasım 2016 salı sabah saatlerinde köyümüz harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından ebed-i istirahatgahına uğurlanmıştır. Kamil amcaya Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye yazmak için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Emine, Ayşe, Mustafa ve Hasan ÇÜRÜK kardeşlerin anneleri, Merhum Osman ÇÜRÜK'ÜN (Kel Osman) eşi,

Arife ÇÜRÜK

10 Kasım 2016 Perşembe günü öğle saatlerinde Ankara'da 84 Yaşında vefat etmiştir, Cenazesi 11 Kasım 2016 Cuma namazından sonra sevenleri tarafından Köyümüz Harmankaşı mezarlığında toprağa verilmiştir. Arife teyzeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye yazmak için tıklayınız

 

 

 

 

TEBRİK

ÖZLEM ve SERKAN 

BEYAZ

 

Döne ve Abdullah BEYAZ'IN oğlu Serkan, 30 Ekim 2016 pazar günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde TETİK ve BEYAZ ailelerinin bu mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

KÖYÜMÜZDE DERE ISLAH ÇALIŞMASI YAPILDI HAYIRLI OLSUN.

 

Köyümüzün ortasından geçen Derenin ıslah çalışmaları DSİ tarafından yapıldı. Vesile olandan ve emeği geçenlerden Allah razı olsun. Resimlerin üzerine tıklayıp büyütebilirsiniz.

Haber ve Resim: Kamil TOP

 

 

 

 

TEBRİK

BÜŞRA ve ÖZKAN

BEYAZ

 

Hanife ve Ferudun BEYAZ'IN oğlu Özkan 17 Eylül 2016 Cumartesi günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde YILMAZ ve BEYAZ ailelerinin bu mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

ŞEHİDİMİZ MEVLİT İLE ANILDI

 

Şehit Jandarma Astsubay kıdemli üst çavuş Serdal UYANIK ve Babaannesi Satı UYANIK adına 14 Eylül 2016 Çarşamba (Kurban Bayramının 3'üncü günü) öğle namazından önce Ailesi tarafından düzenlenen Mevlid ve dualarla anıldı, akabinde misafirlere yemek ikram edildi. Şehidimize tekrar rahmet diliyor ve yapılan hayır ve hasenatları kabul buyurmasını rabbimizden niyaz ediyoruz.

 

 

 

 

ŞEHİTLİĞE GELECEK İÇME SUYU İÇİN

Köyümüz Dikilitaş mevkiinde bulunan su kaynağından harmankaşında bulunan Şehitliğimize içme suyu getirilecektir....

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

ANKARA - ILGAZ DERNEKLER FEDERASYONUMUZDAN BURS İMKANI

Köyümüzde referans olabileceğiniz maddi durumu iyi olmayan üniversite de lisans yapmaya hak kazanmış (4 yıllık) öğrenci varsa ve bu imkandan faydalanmak istiyorsa aşağıdaki linki tıklayarak burs formunu doldurup formun altında yazan adrese ulaştırması veya telefon etmesini rica ederiz.

Burs formu için tıklayınız...

 

 

 

 

TEBRİK

İMREN ve SADIK

GÜRBÜZ

 

Şerife ve Ceyhun TİRYAKİ'NİN kızı İmren 14 Ağustos 2016 tarihinde Ilgaz'da yapılan düğün merasimiyle dünya evine girmiştir. Bizde TİRYAKİ ve GÜRBÜZ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Ahmet ORMAN'IN kayın validesi, Emine, Ayşe ve Mesut ARMUTCU'NUN anneleri, Merhum Rahmi ARMUTCU'NUN muhterem eşi,

ŞERİFE ARMUTCU

02 Ağustos 2016 Salı akşamı Ankara'da vefat etmiştir. Cenazesi 03 Ağustos 2016 çarşamba öğle namazına müteakip köyümüz harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Şerife teyzeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Resimler için tıklayınız
Taziye için: 
Mesut ARMUTCU: 0 535 748 60 01
Ahmet ORMAN: 0 532 432 16 30

 

 

 

KÖYÜMÜZ DE, İFTAR VERİLDİ.

18 Haziran 2016 Cumartesi günü Sponsorluğunu...

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TEBRİK

MERVE ve EMRE

ŞAHİN

Mustafa GÜRÜZ'ÜN kızı Merve 24 Mayıs 2016 salı günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile yeni bir yuva kurmuşlar ve hayatlarını birleştirmişlerdir. Bizde GÜRÜZ ve ŞAHİN ailelerinin sevinçlerini paylaşıyor, yeni çiftimize bu izdivaçlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

TUĞÇE ve SAMET

GÜNDÜZ

Beyhan ve Şükrü GÜNDÜZ'ÜN oğlu Samet  12 - 15 Mayıs günlerinde İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir.  Bizde KÖSE ve GÜNDÜZ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

BANU ve İSMAİL

BALKIR

Filiz ve Nejat BEKCİ'NİN kızı Banu'nun 13 - 14 Mayıs günlerinde Ankara'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir.  Bizde BEKCİ ve BALKIR ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Cevriye ve Adem DUMAN'IN oğlu, Ekrem DUMAN'IN Babası,

İLHAN DUMAN

12 Mayıs 2016 perşembe günü sabah saatlerinde kalp krizi sonucu Ilgaz'da vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip, Köyümüz Kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Yunus ve Emine Şahin'in torunu, Mehmet Ali ve Meryem Şahin'in oğlu, 

MEHMET EMİN ŞAHİN

03 Mayıs 2016 günü sabah saatlerinde Adapazarın da vefat etmiş, Cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip, Sevenleri tarafından Adapazarinda toprağa verilmiştir. Mehmet Emin yeğenimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye için tel:

Mehmet Ali ŞAHİN 0 544 641 97 94

Taziye ve yorum yazmak için tıklayınız

 

 

 

 

ILGAZ ŞEHİDİNİ BAĞRINA BASTI !..

“Bir gün kucağında çocuğunla ülke ararken; ayağına çelme takılmasını istemiyorsan, vatanına ve bayrağına sahip çık!”

  Düsturuyla hareket edip vatana ve bayrağa sahip çıkarken pkk lı teröristlerle girdiği çatışma esnasında 28 Nisan 2016 günü Şırnak Cizre’de öğle saatlerinde kahpe kurşunlara hedef olup şehit düşen...  Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TEBRİK

Ayten ve Ali ÇELEN'İN kızI

GAMZE ve EMRE

AKARSU

1 Mayıs 2016 pazar günü Ankara'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde ÇELEN ve AKARSU ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

Derneğimizin,

4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara'da yapıldı.

24.04.2016 tarihinde Saat:13,30'da üyelerimizin katılımıyla Çankırı Dernekler Federasyonu binası Altınpark/ANKARA'da gerçekleştirilmiştir. Oluşturulan yeni Yönetim Kurulu şu şekildedir.

Tıklayınız

 

 

 

 

TEBRİK

GÜLCAN ve GÖKHAN

ESKİ

Döne ve Abdullah BEYAZ'IN kızı Gülcan Beyaz, 23 - 24 Nisan günlerinde İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde BEYAZ ve ESKİ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

GAMZE ve MUSTAFA

TİRYAKİ

 
Neziha ve Kadir TİRYAKİ'NİN Oğulları Mustafa, 9 - 10 Nisan günlerinde Çankırı'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmiştir. Bizde DEMİR ve TİRYAKİ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Ahmet ÇÜRÜK ve Merhum Kerim ÇÜRÜK'ün babası

VEHBİ ÇÜRÜK

24 Mart 2016 Perşembe günü sabah saatlerinde köyümüzde Vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün..

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

İSTANBUL, ILGAZ VE ANKARA TOPLANTILARIMIZ YAPILMIŞTIR.

 21.02.2016 tarihinde İstanbul’da , 13.03.2016 tarihinde köyümüzde ve son olarak  20.03.2016 tarihinde Ankara’da yapılan toplantılarımız... Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

İlhami UYANIK'IN Annesi, Sadık, Yücel Erdal ve Serdal'ın babannesi, 

SATI UYANIK

12 Mart 2016 Cumartesi günü gece saatlerinde Ankara'da vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

Mustafa ve İsmail KESKEN'İN Anneleri ve Merhum Hüseyin KESKEN'İN Muhterem eşi

ŞERİFE KESKEN

12 Şubat 2016 Cuma günü günü Ilgaz'da vefat etmiştir.  Ilgaz'da vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazina müteakip köyümüz harmankaşı mezarliğinda...

Devamı için tıklayınız...

 

 

 

 

TAZİYE

Vehbi ve Hamide ÇÜRÜK'ÜN oğulları, Murat, Samed ve Kübra'nın babaları, Zeliha ÇÜRÜK'ÜN eşi

Kerim ÇÜRÜK

16 Ocak 2016 Cumartesi günü İstanbul'da vefat etmiş, cenazesi pazar günü öğle namazına müteakip köyümüzde harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir.  Kerim kardeşimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.  Allah rahmet eylesin. Devamı için tıklayınız...

 

 

 

 

TAZİYE

Yılmaz, Mevlüt ve Kadir YİĞİT'iN amcaları, Mahirin oğlu Almancı 

Kemal YİĞİT

71 yaşında 14 Kasım 2015 Cumartesi sabaha karşı köyümüzde vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün öğle namazına müteakip köyümüzde harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir.  Kemal amcaya Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.  Allah rahmet eylesin.

 

 

 

 

TEBRİK

EMEL ve TURGAY

ALTIN

Satı ve Turhan ALTIN'IN oğulları Turgay ALTIN 25 Ekim 2015 pazar günü saat 19:00'da İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde ŞEHLİ ve ALTIN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

GÖZDE ve ŞENOL

ERDOĞAN

Hatice ve Abdurrahman ERDOĞAN'IN oğulları Şenol'un

06 Eylül 2015 günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde BOZYAZI ve ERDOĞAN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

YELİZ ve MURAT

ÇÜRÜK

Ayşe ve Hasan ÇÜRÜK'ÜN oğulları Murat'ın

06 Eylül 2015 günü Ankara'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde ÇALIŞKAN ve ÇÜRÜK ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

KADRİYE ve BURAK

HALICI

Ayşe ve Kamil BEKCİ'NİN kızları Kadriye BEKCİ'NİN 

29 Ağustos 2015 günü Ankara'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde BEKCİ ve HALICI ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

CANAN ve HARUN

KARA

Ayşe ve Ayhan DUMAN'IN kızları Canan Duman'ın 14 - 15 Ağustos 2015 günlerinde Ilgaz ve İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde KARA ve DUMAN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Sultan ve Ercan SAYKAL'IN oğulları

YUNUS EMRE SAYKAL
11 Ağustos 2015 salı günü,13 yaşında İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 12 Ağustos 2015 Çarşamba günü sabah saatlerinde köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Yunus Emre'ye Cenab-ı Allah'tan rahmet, SAYKAL ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Allah rahmet eylesin ve şefaatine nail eylesin.
Taziye ve Bilgi için:

Ercan SAYKAL Tlf: 0 507 194 35 91

 

 

 

 

Üniversite Öğrencileri Dikkat !!!

 

Ankara Ilgaz Dernekler Federasyonu'ndan Burs imkanı...

Ankara ve Ilgaz'da ikamet eden ve burs almak isteyen öğrencilerimiz, aşağıda linkini verdiğim "Burs Formu" dosyasını bilgisayarınıza indirip formu doldurup, Dernek yönetimine veya Mustafa Orman'a teslim edebilirsiniz. Referans yazmayı unutmayınız, Değerlendirilmeye alınacaktır bilginize...

Form için tıklayın

Bilgi için: Mustafa Orman Tel: 0 532 466 46 51

 

Federasyon Adres: Çankırı Caddesi, No: 69/16 Ulus

Tel: 311 34 02

 

 

 

 

TAZİYE

Cemil TEMBEL'IN oğlu,

Mustafa TEMBEL
29/07/2015 Çarşamba günü, İstanbul'da vefat etmiş ve 30/07/2015 Perşembe günü sabah saatlerinde köyümüz mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz...

 

 

 

 

6. YAYLA ŞENLİĞİMİZ YAPILDI

 

18 Temmuz 2015 Cumartesi, ramazan bayramının ikinci günü yapılan yayla şenliğimiz... Devamı için tıklayınız...

 

 

 

 

İSTANBUL İFTARIMIZ YAPILDI

 

27 Haziran 2015 Cumartesi günü Derneğimizin düzenlediği 

"İFTAR YEMEĞİ"

 Karlıtepe Topçamlar Camii Kartal İstanbul'da yapıldı. 
 Detaylar için tıklayınız

 

 

 

TAZİYE

Muharremgilin Şaban ve Ayşe DOĞAN'IN oğlu,

ŞABAN DOĞAN
06 Mayıs 2015 Çarşamba günü İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip köyümüzde kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

 

 

 

 

TEBRİK

SEMA ve RECEP

KARAMAN

 

Bedriye ve Kadir KARAMAN'IN oğulları Recep KARAMAN'IN, 05 Nisan 2015 günü İstanbul'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. KIZILKAYA VE KARAMAN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

SELİME ve KAMİL

TOP

28 - 29 Mart 2015 günü köyümüzde yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. ÇIRAK VE TOP ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Ekrem TİRYAKİ'NİN amcası,
ALİ TİRYAKİ
28 Mart Cumartesi günü vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün yatsı namazına müteakip köyümüzde toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz...

 

 

 
 

MÜJDE KÖY ODAMIZ VE YEMEKHANE HİZMETE AÇILDI !

Köyümüzün yeniden düzenlenerek ve yemekhane olarak kullanılan odamız ilk sınavını başarı ile tamamladı...

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

İsmail ve Merhum Abdullah ÇIRACI'NIN babaları, Merhum Satı ÇIRACININ eşi
MUSTAFA ÇIRACI
12 Mart 2015 Perşembe günü vefat etmiştir. Cenazesi (13 Mart 2015) cuma namazına müteakip köyümüzde harmankaşı mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz...

 

 

 

DERNEK BAŞKANIMIZIN GEÇİT İÇİN ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA VERDİĞİ DİLEKÇENİN CEVABI ELİMİZE ULAŞTI !

Dilekçeyi görmek için tıklayın

 

Verilen cevabi yazıya, tekrar dilekçe yazıp örnekler vererek yazımızın takipçisi olacağız inşallah...

 

 

 
 

KÖY ODASI VE YEMEKHANE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI

 26 Ocak 2015 tarihi itibariyle
SON HIZ DEVAM EDİYOR...

Köyümüzün çok acil ihtiyacı olan yemekhane ve tuvaletleri ıslah, tamir ve bakım çalışmaları son hızla devam etmektedir...

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TAZİYE

HACER DOĞAN
10 Ocak 2015 günü ılgaz'da vefat etmiş ve cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip Ilgaz'da sevenleri tarafından sonsuzluk alemine uğurlanmıştır. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

İSTANBUL, ILGAZ VE ANKARA TOPLANTILARIMIZ YAPILMIŞTIR

 

21/12/2014 tarihinde İstanbul Kartal Erenler camiinde, 27/12/2014 tarihinde Köyümüzde köy odasında ve 28/12/2014 tarihinde Ankara'da...

Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

DUYURU

 

İSTANBUL, YUVASARAY VE ANKARA'DA;

Nisan 2014 tarihinde yapılan toplantıda alınan karar gereği, aşağıda ismi yazan üyelerimizin 2010 yılına ait aidat borcu olanların, Ağustos ayının sonuna kadar ödeme yapmamaları durumunda üyeliklerine son verilecektir. Devami için tıklayınız...

Ekleme Tarihi, 18 Ağustos 2014

 

 

TAZİYE

Hasan ve Merhum Emekli Astsubay Ekrem ŞAHİN'İN Anneleri, İsmail ŞAHİN'İN Muhterem Eşi

Makbule ŞAHİN 

09 Aralık 2014 Salı günü akşam saatlerinde Ilgaz'da vefat etmiştir. Cenazesi 10 Aralık 2014 Çarşamba günü Ilgaz merkez camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra, yukarı mahalle mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz...

 

 

 

 

TAZİYE

Mehmet DUMAN'IN eşi

SATI DUMAN
12 Kasım 2014 Çarşamba günü akşam saatlerinde İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 13 Kasım 2014 perşembe günü sabah saatlerinde köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

PERVİN ve CAN

ARMUTCU

 

Fatma ve Merhum Mustafa ARMUTCU'NUN oğlu Can, 26 Ekim 2014 pazar günü saat 17:45'de Türk Japon Vakfı Kültür Merkezi/Ankara'da; dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde, TELLİ ve ARMUTCU ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, çiftimize bundan sonraki birlikteliklerinde bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

MÜZEYYEN ve EKREM

SAYKAL

Arife ve Mustafa SAYKAL'IN oğlu Ekrem, 12 Ekim 2014 pazar günü saat 19:00'da Şimşir düğün salonu Kartal/İstanbul'da, dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde, YEŞİLYURT ve SAYKAL ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TAZİYE

Selahattin TEMBEL'İN Kayınvalidesi, Cemal GÜMÜŞ ve Sadık ŞEKER'in Büyükanneleri ve Ali ŞEKER'in eşi,

FATMA ŞEKER
09 Ekim 2014 perşembe günü köyümüz de vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip sevenleri tarafından köyümüz harmankaşı mezarlığında toprağa verilmiştir. Fatma teyzeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
 Taziye için:
Selahattin TEMBEL: 0 532 346 85 38
Sadık ŞEKER: 0 535 988 59 48
 Cemal GÜMÜŞ: 0 536 586 48 66

 

 

 

TAZİYE

Hacı Mustafa ORMAN'ın (Çakıcı) Kızı, Ali ve Ahmet Orman'ın kardeşi, İdris ÖZ'ün muhterem eşi

MERYEM ÖZ

05 Ekim 2014 Pazar günü tedavi gördüğü Medicana hastanesinde sabaha karşı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün...  Devamı için tıklayınız...
 Taziye için:
Eşi İdris ÖZ: 0 533 708 56 18
 Kardeşi Ahmet ORMAN: 0 532 432 16 30

 

 

 

TAZİYE

 Mustafa ÇIRACI ve Merhume Satı ÇIRACI'NIN oğlu, Meryem, Fazilet, Sevgi ve Uğur ÇIRACI'NIN Babaları, Hatice ÇIRACI'NIN eşi,

Abdullah ÇIRACI

06 Eylül 2014 Cumartesi günü İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 07 Eylül 2014 Pazar günü sabah saatlerinde Köyümüz'de harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Allah rahmet eylesin.
Ziyaretçi defterine Mesaj yazmak için tıklayınız 
 

 Taziye için:

Babası Mustafa ÇIRACI: 0 538 791 63 81
 Oğlu Uğur ÇIRACI: 0 553 597 07 81

 

 

 

TEBRİK

ESRA ve MUZAFFER 

KAYIKÇI

Şerife ve Ayhan KAYIKÇI'NIN oğlu Muzaffer, 31 Ağustos 2014 pazar günü saat 18:30'da Ilgaz Kültür Merkez'in de, dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Bizde, AKIN ve KAYIKÇI ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

TAZİYE

Üyelerimizden Vural ve Orhan Keskin'in Babaları,

Sadık KESKİN
21 Ağustos 2014 Perşembe günü İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 22 Ağustos 2014 Cuma günü sabah saatlerinde Köyümüz'de harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Sadık abiye Cenab-ı Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Allah rahmet eylesin.
Mesaj yazmak için tıklayınız 
  Bilgi ve taziye için:

Vural KESKİN : 0 538 677 63 66
Orhan KESKİN : 0 533 311 14 07

 

 

 

TEBRİK

ESRA ve CENK

ÇELEN

Emine ve Mevlüt ÇELEN'İN oğlu Cenk, Kınası 9 Ağustos 2014 Cumartesi günü akşam Alanya'da... Düğünü; 17 Ağustos 2014 pazar günü saat 19:00'da Tophane Orduevi/Bursa'da dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine ilk adımlarını atmışlardır. Bizde, YETİŞGİN ve ÇELEN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

YASEMİN ve ORHAN

DAĞLI

Satı ve Mustafa TEMBEL'İN kızı Yasemin, 17 Ağustos 2014 pazar günü saat 15:30'da Fatih Nikah Salonu Keçiören/Ankara^da bütün dostların katılımı ile yapılan Nikah merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Bizde, TEMBEL ve DAĞLI ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

TEBRİK

MİRAY ve MUSTAFA CEM KARASEÇEN

Arife ve Muttalip KOLDANKAYA'NIN kızı Miray, 16 Ağustos 2014 cumartesi günü saat 16:15'de Bülent Ecevit Kültür Merkezinde bütün dostların katılımı ile yapılan düğün merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. Bizde, KOLDANKAYA ve KARASEÇEN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

TEBRİK

SEMANUR ve SEYFULLAH

ÇÜRÜK

Mukaddes ve İsa ÇÜRÜK'ÜN oğlu Seyfullah; 10 Ağustos 2014 Pazar günü; Bağlum düğün salonu/Ankara'da bütün dostların katılımıyla gerçekleşen merasimle dünya evine girmişlerdir. Bizde ÇELİK ve ÇÜRÜK Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, hayatlarını birleştiren yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Not: Resmin üzerine tıklayıp büyütebilirsiniz.

 

 

 

 

TEBRİK

ŞEHRİ ve HALİM

DEMİR

Fatma ve Bayram GÜMÜŞ'ün kızı Şehri GÜMÜŞ, Kına gecesi Korgun'da, düğünü Bağcılar/İstanbul'da dostların katılımıyla gerçekleşmiştir. GÜMÜŞ VE DEMİR Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 
 

İSTANBUL İFTARIMIZ YAPILDI

İstanbul iftarımız, 11 Temmuz 2014 Cuma günü akşamı... Devamı için tıklayınız

 

 

 

Milletvekilimiz İdris ŞAHİN Ilgaz ziyaretinde Köyümüz "Altgeçidi" ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, Ilgaz Kaymakamı Yusuf Özdemir, Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Uyar ve partililerle birlikte olan Şahin: "Yerkuyu'da 2 tane üst geçit var. Bunların yan bağlantıları gerçekleştirilecek. Yuvasaray altgeçidinin yan bağlantıları bitiriyoruz. Burada büyük sıkıntılar vardı. Bu sıkıntılar ortadan kalktı. Karayolları Bölge Müdürümüz ile mutabık kaldık. Yan bağlantı yolları ile ilgili ihale önümüzdeki günlerde yapılacak" dedi. Şahin daha sonra Sarımsak ve Ilısılık köylülerinin talepleri doğrultusunda İndağı'ndan inerken, mezarlığın karşısında İnköyü kavşağına yan bağlantı yolu yapılacağını ve bölge insanının yaşadığı sıkıntının ortadan kalkacağını bildirdi. 

Kaynak: ilgazlilar.com - 07.07.2014

Yayın Tarihi - 08/07/2014

 

 

TAZİYE

Köyümüz sakinlerinden,

HÜSEYİN ÇALIŞKAN
(Uzungilin Hüseyin)
25 Haziran 2014 Çarşamba günü köyümüz de vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün, akşam namazına müteakip harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından ebedi istirahatgahına uğurlanmıştır. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 
 
 
MEYVE FİDANLARI TOMURCUK AÇIP MEYVE VERDİ!
 
 

 

Tohum saç, bitmezse toprak utansın!

Devamı için tıklayınız

 

 

 

TAZİYE

Dernek Üyemiz ve Temad eski Yönetim Kurulu üyesi,

Hasan ŞAHİN'İN abisi, İsmail ŞAHİN'İN babası

Emekli Astsubay
EKREM ŞAHİN
18 Nisan 2014 Cuma günü İzmir'de vefat etmiştir. Cenazesi Cumartesi günü öğle namazına müteakip Ilgaz aile mezarlığında sevenleri tarafından ebedi istirahatgahına uğurlanmıştır. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.
 

Taziye için: Oğlu İsmail ŞAHİN Tlf: 0 537 693 18 85

Kardeşi Hasan ŞAHİN Tlf: 0 532 504 70 71

 

 
 

YUVASARAY VE ANKARA TOPLANTILARIMIZ YAPILMIŞTIR

 
06.04.2014 tarihinde İstanbul Kartal Erenler camiinde,12.04.2014 tarihinde Köyümüzde ve 13.04.2014 tarihinde Ankara'da...Devamı için tıklayınız

 

 

 

 

TEBRİK

ESRA ve ABDULLAH

ÇAVUŞ

13 Nisan 2014 pazar günü; dost ve akrabaların katılımı ile Ankara Altındağ'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. KARATEKİN ve ÇAVUŞ Ailelerinin bu mutluluğunu paylaşıyor, yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 
 

İSTANBUL TOPLANTIMIZ YAPILDI

 

İstanbul Dernek toplantımız; 06 Nisan 2014 Pazar saat 14:00'da Erenler Camii Kur'an kursu salonu...

Fotoğraflar için tıklayınız

 

 

 

 

Durmak yok yola devam...

 

Mevlüt GÜRÜZ ile Salim ÜNSAL arasında geçen seçim yarışını, Eski Muhtar Mevlüt GÜRÜZ; 71 Oy'a karşı, 117 Oy'la seçimi kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Seçimde yarışan Salim ÜNSAL ağabeyi ve bütün köylülerimizi tebrik ediyor, yeni dönemde birlikteliğimizin devamını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyoruz.

 

 

 
 

Köyümüz, "Geçitle" alakalı Dernek Başkanımız

Şükrü Gündüz'ün açıklaması:

Ankara toplantısından önce Sayın Vekilimiz ile görüşüldü. "1 Ay önce ölçümleri yapıldı. Bahar veya Yazın başında 'Geçit' yapımına başlanacak" denildi...

 

 

 

TAZİYE

Ali, Meryem ve Emine ÇÜRÜK kardeşlerin Anneleri

FADİME HIZARCI
15 Şubat 2014 Cumartesi günü Köyümüz de vefat etmiştir.

Cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip Köyümüz harmankaşı mezarlığında toprağa verilmiştir. Fadime teyzeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

TAZİYE

Bekir ve Mehmet ÜNSAL'IN kardeşleri
MUSTAFA ÜNSAL
12 Şubat 2014 Çarşamba günü Köyümüz de vefat etmiştir.

Cenazesi 13 Şubat perşembe günü öğle namazına müteakip Köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Mustafa ÜNSAL'A Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye için:
Bekir ÜNSAL:  505 577 49 31

 

 

Hasta, Taziye ve Umre ziyaretleri

İstanbul dernek yönetimi olarak 19.01.2014 pazar günü Hastanede yatmakta olan... ...Devamı için tıklayın

 

 

 

TAZİYE

Kadir ve Mevlüt YİĞİT kardeşlerin muhterem amcaları

SELAHATTİN YİĞİT

18 Ocak 2014 Cumartesi günü Kırıkkale'de 68 yaşında vefat etmiştir. Cenazesi 19 Ocak 2014 Pazar günü öğle namazına müteakip kılınan namazın ardından sevenleri tarafından Kırıkkale'de ebed-i istirahatgahına uğurlanmıştır. Selahattin amcaya Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz...
Taziye için:
Kadir YİĞİT: 542 220 36 51
Mevlüt YİĞİT: 539 723 85 93

 

 

TAZİYE

Sabri ve Fatih'in Babaları 

ALİ ORMAN

10 Ocak 2014 Cuma günü İstanbul'da 71 yaşında vefat etmiştir. Cenazesi 11 Ocak 2014 Cumartesi öğle namazına müteakip Kartal Akşemsettin camiinde kılınan namazın ardından İstanbul'dan Köyümüze hareket edilmiştir. Gece saat 21 sularında; Köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından ebed-i istirahatgahına uğurlanmıştır. Ali amcaya Cenab-ı Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz...
Taziye için:
Sabri ORMAN: 532 765 59 94
Fatih ORMAN:533 967 25 12

 

 

Hasta ve Taziye ziyareti

Üyelerimizden Hüseyin ERDOĞAN ve Cemalettin MARAZ'A  ziyarette bulunduk...Devamı için tıklayın

 

 

 

TEBRİK

MELTEM ve MURAT

DARENDELİ

04 Ocak 2013 Cumartesi günü Ilgaz Yumrutaşlar düğün salonunda kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı törenle dünya evine ilk adımı atmışlardır. ERDEN ve DARENDELİ Ailelerinin bu mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize yeni hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

TAZİYE

Cemalettin ve Ramazan kardeşlerin babaları
 

AHMET MARAZ

 

25 Aralık 2013 Çarşamba günü İstanbul'da vefat etmiştir.

Cenazesi 26 Aralık 2013 perşembe günü sabah saatlerinde Köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Ahmet amcaya Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye için:
Cemalettin Maraz:  532 567 20 18
Ramazan Maraz:   535 723 48 60

 

 
ANKARA TOPLANTIMIZ YAPILDI
 

15 ARALIK 2013 TARİHİNDE ANKARA'DAKİ ÜYELERİMİZDEN YAKLAŞIK 20 KİŞİNİN KATILIMIYLA...

Devamı için tıklayınız

 

 

İSTANBUL TOPLANTIMIZ YAPILMIŞTIR

24 Kasım 2013 Pazar günü saat 13:00'da Pendik/Aydos Camii toplantı salonunda İstanbul Dernek toplantımız yapılmıştır. Detaylar en kısa zamanda yayınlanacaktır.

Fotoğraflar için tıklayınız

 

 

TAZİYE

Bahar ve Abdül KİREMİTCİ kardeşlerin babaları
 

AHMET KİREMİTCİ

09 Kasım 2013 Cumartesi günü Ankara'da vefat etmiştir.

Cenazesi 10 Kasım 2013 pazar günü öğle namazına müteakip...

Devamı için tıklayınız

 

 

TAZİYE

Canan ve Can kardeşlerin babaları, Fatma ARMUTCU'NUN eşi,
 

MUSTAFA ARMUTCU

07 Kasım 2013 perşembe günü vefat etmiştir. Cenazesi 8 Kasım 2013 Cuma günü ikindi namazına müteakip, Ankara / Karşıyaka mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Mustafa abiye Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Allah rahmet eylesin...Fotoğraflar için tıklayın

 

 

TAZİYE

Ayşe, Selahattin ve Mustafa TEMBEL'in muhterem Babaları,
 

SADIK TEMBEL

Ilgaz'da vefat etmiştir. Cenazesi 20 Ekim 2013 Pazar günü ikindi namazından önce köyümüz kaymaz mezarlığında sevenler tarafından toprağa verilmiştr. Sadık amcaya Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Cenaze defin fotoğrafları için tıklayın

 

 

ILGAZ TOKİ'DEN KONUT ALMAK İSTEYENLER...

Toki'nin Ilgaz'da yapacağı toplu konut projesi için ön kayıtlar başlamıştır.

T.C. BAŞBAKANLIK TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI

( 2013 YILI İÇİN ) 

Nüfusu 40.000'in Altında Olan Yerleşim Birimlerinde Toplu Konut Talebinin Belirlenmesine Yönelik

1 - Tercih edilen konut tipleri

2 - Oda + 1 Salon

3 - Oda + 1 Salon

2 - ALT GELİR GRUBU için (2+1) uygulanacak konutun büyüklüğü ;

80-85 m²- (2 Oda + 1 Salon ) tahmini satış bedeli .80.000 TL -- 85.000 TL

ALTGELİR GRUBU konutlar için ;

  • Konut bedelinin %12'si peşinat (4.000 TL başvuru sırasında) ödemeli, 180 ay (15 yıl) vadeli satılacaktır.İlk taksit ödemesi konut teslimini takip eden aydan itibaren başlayacaktır.
  • Başvuru sahibinin 25 yaş üzerinde yer alması,
  • Hane halkı aylık net gelirinin 2.600 TL altında olması,
  • Konut uygulamasının yapılacağı yerleşim birimlerinde en az bir yıl ikamet ediyor olması veya uygulama yapılan il/ilçe nüfusuna kayıtlı olma şartı aranmaktadır.Başvuru sırasında konut alıcılarından bu şartları sağladığına dair ilgili belgeler istenecektir.

3- SOSYAL KONUT için (3+1) uygulanacak konutun büyüklüğü ;

100-115 m² -- tahmini satış bedeli (3 oda + 1 salon)   100.000 TL -- 115.000 TL

115-130 m² -- tahmini satış bedeli (3 oda  + 1 salon)  115.000 TL -- 130.000 TL

SOSYAL KONUT GRUBU konutlar için ;

  • Konut bedelinin %15' i peşinat (6.000 TL başvuru sırasında , ödemeli 120 ay (10 yıl) vadeli satılacaktır.İlk taksit ödemesi Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalanmasını takip eden 4. aydan itibaren başlatılacaktır.

İRTİBAT ;

Şükrü Gündüz:      0 532 576 00 30

Hüseyin Tiryaki:   0 533 818 68 53

Mustafa Orman:   0 532 466 46 51

Not: Aşağıdaki dosyaya tıklayarak "Konut Talep Formu'na" ulaşabilir. Konut talep formunu doldurup yukarıda ismi yazan kişilere teslim edebilirsiniz...

Konut Talep Formu için tıklayın

26 Kasım 2013

 

 

TEBRİK

KADER ve HAKKI

UZUN

19 - 20 Ekim 2013 tarihlerinde Köyümüzde yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. GÜRÜZ ve UZUN ailelerinin bu mutluluklarını paylaşıyor ve Yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

KÖYÜMÜZ'DE YANGIN !

Dün (30.09.2013) saat 10:00 sularında eski tomruk deposunun arkasında (Ardıç) bölgesinde anız yanmasından çıktığı sanılan yangın; bağlar'a kadar yanmış ve maddi hasar meydana gelmiştir. Ilgaz Belediyesi İtfaiyesinin müdahalesi ve köylülerimizin yardımıyla akşam saatlerinde kontrol altına alınmıştır. Bütün köylülerimize geçmiş olsun...Emeği geçen itfaiye çalışanları ve köylülerimize teşekkür ederiz.

 

 

MAMAK MAVİ GÖL'DE PİKNİKTEYDİK

15.09 2013 pazar günü Mamak/Mavi Göl/Saklı bahçede; sabah saat 09:00'da kahvaltıyla başlayan, gençlerin...Devamı için tıklayın

 

 

TAZİYE

İstanbul Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı

 

VAHAP YARTAŞ

11 Eylül 2013 akşam saatlerinde sebebi bilinmeyen nedenle hayatına son vermiştir. Çankırı'mız değerli bir evladını kaybetmiştir. Çok üzgünüz!

Vahap Yartaş'ın cenazesi 13 Eylül 2013 Cuma namazına müteakip Atkaracalar'ın Demirli köyünde sevenleri tarafından toprağa verildi. Bizde Yuvasaray Köyü Derneği olarak Merhum Başkanımıza Cenab-ı Allah'dan rahmet, Camiamıza ve ailesine, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

TEBRİK

ÇİĞDEM ve SEFA

MARANGOZ

7 - 8 Eylül 2013 tarihlerinde Harikalar Diyarı Sincan/Ankara'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. ÇÜRÜK ve MARANGOZ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TAZİYE

Recai ve Sezai KARAMAN'IN Babaları, Ünal ve Selim KARAMAN'IN ağabeyleri, Emetü KARAMAN'IN Muhterem eşi

 

MEHMET KARAMAN

31 Ağustos 2013 Cumartesi günü İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 01 Eylül pazar günü sabah saatlerinde Köyümüz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için: Ünal KARAMAN 0 530 518 54 50

 

 

TAZİYE

Gülizar, Ahmet, Muammer KUŞ'UN Anneleri. Halit Duman'ın kayınvalidesi, Merhum Yaşar KUŞ'UN muhterem eşi

AYŞE KUŞ
31 Ağustos 2013 Cumartesi günü Köyümüzde vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip Köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için: Halit DUMAN 0 532 624 09 19

 

 

TEBRİK

EBRU ve ÇAĞLAR

HANÇERLİ

17-18 Ağustos 2013 tarihlerinde yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. HARMANBAŞI ve HANÇERLİ ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TEBRİK

AYŞE SEVİLAY ve AHMET

AYTEKİN

17-18 Ağustos 2013 tarihlerinde yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. TİRYAKİ ve AYTEKİN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki yeni birlikteliklerinde bir boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

5. YAYLA ŞENLİĞİMİZ YAPILDI - 2013

 
       5. Yayla şenliklerine katılan Çankırı Milletvekili İdris ŞAHİN'İN Samsun İstanbul (D 100) karayoluna çıkış için yapılan alt geçit'in yıkılacak olması, onun yerine bu sene yatırım programına alındığı ve yeniden yapılıp kullanılabilir bir alt geçit yapılacağı, İkinci olarak Su problemini çözmek...

Devamı için tıklayınız.

Yayın tarihi - 11/08/2013

 

 

BAYRAMLAŞMA VE ŞENLİK ÖNCESİ RESİMLERİ

 
       Ramazan Bayram namazından sonra caminin önünde bayramlaşma, şenlik öncesi resimlerini görmek için tıklayınız ...Devamı için tıklayınız.

 

 

KÖYÜMÜZ DE İFTAR SEVİNCİ

Köyümüz Camii İmamhatibi İbrahim beyin organize ettiği iftar  01 Ağustos 2013 Perşembe günü Köy meydanında yapıldı....

Devamı için tıklayın

 

 

ANKARA İFTARIMIZ YAPILDI

Derneğimizin düzenlediği geleneksel  6'ncı Ankara iftarımız; 27 Temmuz 2013 Cumartesi günü Keçiören Tepebaşı Fetih Camii altında bulunan Muradiye Vakfı...Devamı için tıklayın

 

 

İSTANBUL İFTARI YAPILDI

    Derneğimizin düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğimiz, 20.07.2013 Cumartesi Akşamı eski araba pazarının yanında bulunan Çamlık Camiinde yapıldı...Devamı için tıklayın

 

 

TAZİYE

Fadime, Kadir, Mustafa ve Muhtarımız Mevlüt GÜRÜZ'ÜN Annesi
Nazmiye GÜRÜZ
08 Temmuz 2013 Pazartesi günü Köyümüzde 72 yaşında vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün akşam namazından sonra harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.
Taziye için: Mevlüt GÜRÜZ 538 250 04 64

            Mustafa GÜRÜZ 535 718 04 77

 

 

TEBRİK

ASLI ve CEM

ÇELEN

01 Temmuz 2013 Pazartesi günü Bursa/Bademli'de bütün dost ve akrabaların katılımı ile yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. GÖNÜL ve ÇELEN ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

İSTANBUL PİKNİĞİMİZ YAPILDI

Geleneksel İstanbul pikniğimiz......Devamı için tıklayınız

 

 

TEBRİK

Hatice ve Cemal Gümüş'ün oğlu Ahmet Alim, 22 Haziran Cumartesi günü Pendik/Aydos İstanbul'da bütün dostların katılımı ile yapılan sünnet düğününde erkekliğe ilk adımını atmıştır. Gümüş ailesini tebrik eder Mevlam Damatlığını da görmeyi nasip eder inşallah.

Cemal GÜMÜŞ İrtibat Tlf: 536 586 48 66

 

 

TEBRİK

CANSU ve VOLKAN

UKŞAL

15-16 Haziran günlerinde İstanbul ve Tekirdağ'da yapılan Kına ve Düğün Merasimi ile dünya evine giren, UKŞAL VE ŞAHİN Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

ŞENLİK YERİNDEKİ PROTOKOL YERİ YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

Devamı için tıklayınız

 

 

SEÇİMLİ 3. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTIMIZ YAPILDI.

Yuvasaray Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 3. Olağan Genel Kurul toplantımız 05/05/2013 Pazar günü saat 13:30'da Dışkapıdaki Federasyon binamızda gerçekleşti.

Devamı için tıklayınız

 

 

TEBRİK

SANİYE ve İSMAİL

ŞAHİN

28 Nisan 2013 Pazar günü saat 14:00'de Etlik canlı konak restaurant'ta bütün dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. DÖRTKOL ve ŞAHİN Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

SEÇİMDEN ÖNCE SON ANKARA İSTİŞARE VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

21 Nisan 2013 Pazar günü saat 13:30'da Federasyon binamızda seçimden önce son istişare ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. Sohbet ağırlıklı geçen toplantımızda, seçimde yönetimde...Resimler için tıklayın

 

 

TAZİYE

Nigar DENİZ, Muttalip, İbrahim ve Ethem KOLDANKAYA'NIN Babaları,
YUSUF KOLDANKAYA
11 Nisan 2013 Perşembe günü 86 yaşında İstanbul'da Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 12 Nisan Cuma günü sabah saatlerinde Köyümüz Harmankaşı mezarlığında, sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

KÖYÜMÜZDE MEYVE FİDANI DİKİMİ VE ILGAZ TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞMİŞTİR.

30 MART 2013 Cumartesi günü köyümüz şenlik alanı olan Dikili taş mevkiine "Öncekiler; Meyve ağacı dikmişler biz yedik, biz dikelim bizden sonrakiler yesin" düşüncesiyle gerçekleştirdiğimiz fidan dikimi ve toplantımızı yaptık...Devamı için tıklayınız

 

 

TEBRİK

HACER ve MEVLÜT

GÜRÜZ

17 Mart 2013 Pazar günü bütün dost ve akrabaların katılımı ile köyümüzde gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. AK ve GÜRÜZ Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TEBRİK

BÜŞRA ve RAMAZAN

ÜNSAL

10 Mart 2013 pazar günü  Ilgaz Belediye Kültür Merkezinde bütün dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. ALTIN ve ÜNSAL Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

İSTANBUL TOPLANTISI YAPILDI

27.01.2013 PAZAR günü İstanbul Toplantısı Aydos Camii Salonunda yapılmış olup...Devamı için tıklayınız.

 

 

BÜYÜK ANKARA TOPLANTISI YAPILDI

İstanbul'dan gelen Dernek yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ilk önce sabah namazında hacı bayram camiinde buluştuk. Devamı için tıklayın

 

 

KÖYDEN YENİ RESİMLER

Resimleri görmek için tıklayınız

 

 

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ İDRİS ŞAHİN ALT GEÇİT İNCELEMELERİNDE BULUNMAK ÜZERE KÖYÜMÜZDEYDİ...

Çankırı Milletvekili Av. İdris Şahin 15. Bölge Müdürü Sami Uyar ile köy yollarında geçiş problemlerini yerinde incelemek... Devamı için tıklayın

 

 

TAZİYE

Enver HIZARCI'NIN Babası, Şerif HIZARCI'NIN Eşi

HAZIM HIZARCI

30 Kasım 2012 Cuma günü tedavi gördüğü Kastamonu Devlet hastanesinde yaşamını yitirmiş. Cenazesi 01 Aralık 2012 Cumartesi günü öğle namazına müteakip köyümüz de kaymaz mezarlığında toprağa verilmiştir. Hazım amcaya Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

TAZİYE

Merhum Mehmet ORMAN ve Ayşe ORMAN'IN oğlu, Mustafa  ve İsmail'in kardeşleri, Tolga ve Tuğba'nın Babaları, Arife ORMAN'IN Eşi

MEHMET ORMAN

25 Kasım 2012 sabah 09:30 sularında köydeki evinde 53 yaşında vefat etmiştir. Cenazesi 26 Kasım 2012 Pazartesi günü yatsı namazından sonra Saat 19:30 sularında Kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

TAZİYE

Bayram ve Ahmet GÜMÜŞ ve Arife ÜNSAL'IN Anneleri, Sait CELEP'İN Eşi

ŞEHRİ CELEP
25 Eylül 2012 Salı günü tedavi gördüğü Çankırı Devlet  hastanesinde 70 yaşında hayatını kaybetmiştir. Cenazesi aynı gün öğle namazına müteakip köyümüz harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

TEBRİK

YASEMİN ve ÖZGÜR

KİREMİTÇİ

08 Eylül 2012 Cumartesi günü Ankara Altınpark Rıhtım düğün salonunda bütün dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. KASAPOĞLU ve KİREMİTÇİ Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TAZİYE

Üyelerimizden Miktat, Orhan ÇAVUŞ ve Fadime BOSTANCI'NIN anneleri
ŞEHRİ ÇAVUŞ
03 Eylül 2012 pazartesi akşam 18.00 sularında İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi 04 Eylül Salı sabah saat... Devamı için tıklayın

 

 

TEBRİK

GÜLŞAH ve ADEM

DARENDELİ

01 - 02 Eylül 2012 günleri Ankara ve Ilgaz'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. BEKCİ ve DARENDELİ Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

ANKARA İFTARIMIZ YAPILDI

Geleneksel hale gelen 5'nci, Ankara iftarımız; 11 Ağustos 2012 Cumartesi günü, Sincan Tatlar Köyü İsmail Kiremitçi Beyin mekanında yapıldı. Maddi yönü Derneğimiz ve 5 üyemizin katkılarıyla ortaklaşa...Devamı için tıklayın

 

 

İSTANBUL İFTARIMIZ YAPILDI

Derneğimizin düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğimiz, 04.08.2012 Cumartesi Akşamı Ailelerle birlikte Kartal Erenler Camiinde Gerçekleştirilmiş ve aşağıda isimleri bulunan kardeşlerimiz iftar yemeğine maddi katkıda bulunmuşlardır.  Devamı için tıklayın

 

 

İSTANBUL PİKNİĞİMİZ YAPILDI

24 Haziran 2012 Pazar günü 3. Geleneksel İstanbul pikniğimiz vardı.

Derneğimizin öncülüğünde 24.06.2012 pazar günü Tuzla piknik alanında düzenlenen pikniğimize katılımda bulunan bütün köylülerimize ve bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Piknikte

Devamı için tıklayın

 

 

TEBRİK

 MERVE ve HARUN

YİĞİT

19 - 20 Ağustos 2012 Ilgaz'da yapılan düğün merasimi ile hayatlarını birleştirmişlerdir. KOCABAŞ VE YİĞİT Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TAZİYE

Merhum Hürem ÇIRACI ve Cemile oğlu, Murat, Şükrüye, Şerife ve Cemile kardeşlerin babaları. Arif ve Ramazan Çıracının kardeşleri, Üyelerimizden

MUSTAFA ÇIRACI

06 Ağustos 2012 Pazartesi sabah Ankara'da evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu 60 yaşında hayatını kaybetmiştir. Aynı gün ikindi namazına müteakip İstanbul, Ankara, Ilgaz ve yakın köylerden katılan kalabalık bir cemaatle kılınan cenaze namazından sonra köyümüz harmankaşı mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'dan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Devamı için tıklayın

 

 

TEBRİK

EMEL ve UĞUR

ÇIRACI

30 Haziran 2012 Cumartesi günü saat 20:00'de Pendik Gözdağı düğün salonunda yapılan merasimle dünya evine girmişlerdir. Karakollu ve Çıracı ailelerinin bu mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TAZİYE

Ahmet, Ali, Mehmet ŞEKER,  Ayşe, Şerife ve Gülperi kardeşlerin kardeşleri, Kenan TİRYAKİNİN muhterem eşi, Rafet ve Satılmış kardeşlerin anneleri

SATI TİRYAKİ
26 Haziran 2012 Salı gecesi saat 22:30 sularında tedavi gördüğü Çankırı Karatekin hastanesinde 64 yaşında hayatını kaybetmiştir. Cenazesi 27 Haziran 2012 Çarşamba günü öğle namazına müteakip köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından ebed-i alem-e uğurlanmıştır. Satı teyzemize Cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

 

 

TEBRİK

AYŞEGÜL ve RAHMİ

ARMUTCU

24 Haziran 2012 Pazar günü yuvam düğün salonu Balgat'ta yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. ERDOĞAN VE ARMUTCU ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...

 

 

TAZİYE

Üyemiz Mehmet MARAZ'IN Babannesi ve Merhum Mehmet MARAZ'IN EŞİ

NAHİDE MARAZ
21 Haziran 2012 Perşembe günü 73 yaşında İstanbul'da vefat etmiştir. Cenazesi akşam namazını müteakip köyümüz kaymaz mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilmiştir. Nahide teyzemize Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

GEÇMİŞ OLSUN !

Yüksek ateş (kkka) teşhisi konulan ve Numune Hastanesinde geçen hafta tedavi görüp taburcu olan, Bekir TOP Bey'in eşi Kamuran Hanımefendi den sonra; bugün de İrfan, Osman, Sıtkı Şahin'in anneleri Ayşe Şahin teyzemizde tedavi gördüğü Ankara Hastanesinden taburcu olarak köyümüze dönmek üzere yola çıkmışlardır. Kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletir sağlıklı mutlu nice yıllar dileriz.

 

 

TEBRİK

RABİA ve RECEP

ÇALIŞKAN

09 Haziran 2012 cumartesi sabah İstanbul^dan gelin alınıp, köyümüzde akşam namazına müteakip mevlit okutuldu. Eğlenceli güzel bir kına gecesinden sonra, pazar günü sabah damat donatıldı. Öğle namazından sonra misafirlere yemek ikram edildi. İkindi namazından sonra dualar eşliğinde gelin alınarak damat evine getirildikten sonra düğün sona erdi. Böyükyılmaz ve Çalışkan ailelerinin bu mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında ebed-i mutluluklar diliyoruz.

 

 

TEBRİK

HACER ve İSMAİL

ÇAVUŞ

10 Haziran 2012 - Pazar Saat: 15.00'de Etlik Süleymaniye Düğün Salonunda bütün dost ve akrabaların katılımıyla gerçekleşen düğün merasimi ile hayatlarını birleştirdiler. Yılmaz  ve Çavuş ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor, yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında güzel günler mutlu yarınlar diliyoruz.

 

 

ÇANAKKALE GEZİMİZ

Derneğimizin ilk defa düzenlemiş olduğu Çanakkale Şehitlerimizi Ziyaret Programı 20 Mayıs 2012 Pazar günü Akbaşlar şehitliğinde Başlayıp Seyit Onbaşı...

Devamı için tıklayın

 

 

YAYLAKENT GENÇLİK: 3 YUVASARAY GENÇLİK: 2

03 Haziran 2012 Pazar günü saat 16.00 - 17.00 arası yapılan maçta Seyfi, Seyfettin ve Hasan'ın attığı üç gole rağmen 3 - 2 yenildik. Hem üç atıp hem yenilmek! nasıl oldu? bizde anlayamadık! Bu sonuca göre turnuvadan elenmiş olduk. Canını dişine takıp oynayan oyuncularımızı ve takımımızı desteklemek için oraya gelen seyircilerimizi tebrik ve teşekkür ediyor, bir daha ki turnuvalarda buluşmak üzere saygı ve selamlarımızı sunuyoruz. Şu ana kadar turnuva da geçmiş maç sonuçları ve puan durumlarını görmek için.. Tıklayın

 

 

TAZİYE

Hafız Arif TİRYAKİ'NİN eşi, Perihan, Makbule ve Ceyhun TİRYAKİ'NİN muhterem Anneleri

CEMİLE TİRYAKİ

21 Mayıs 2012 pazartesi günü "kırım kongo kanamalı ateşi" teşhisi konulduğu ve tedavi gördüğü Ankara Atatürk eğitim ve araştırma hastanesinde 21.30'da vefat etmiş. Resimler için tıklayın
Bilgi için: Ceyhun TİRYAKİ TLF: 0 532 297 38 71

 

ÖMÜR DEDİĞİNİZ NEDİR ?

Ömür dediğimiz nedir?
Üç gün hilal, üç gün bedir
Haftaya boş kalır sedir
Say bir karış, say bir adım  Geçti gitti, anlamadım.

Evet sedirini boşalttı ama kalplerdeki tahtı hiç boşalmayacaktır

08 Haziran 2012 günü Kocatepe camiinde Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Bağlum'da bulunan Abdülhakim Arvasi Hz. Türbesinin yanına ebed-i istirahatgahına uğurlandı.  Allah mekanını cennet etsin.

 

 

İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TOPLANDI

28.04.2012 tarihinde Köyümüz ağası Ramazan ÇÜRÜK'ün evinde İstanbul yönetiminin yaptığı toplantıya ve 29.04.2012 tarihinde Aydos ta yapılan toplantılarda Çanakkaleye yapılacak olan gezi ve İstanbulda yapılacak olan Pikniğin tarihi ve piknikte yapılacak etkinlikler hakkında üyelerimizin görüşleri alınmıştır.

Resimler için tıklayın

 

 

TEBRİK

ARZU ve NİHAT
BUCAK
28 Nisan 2012 Cumartesi günü saat 17:00'de Kartal Belediyesi Nikah Sarayında bütün dostların katıldığı merasim ile hayatlarını birleştirdiler. Koldankaya ve Bucak Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor yeni çiftimize bundan sonraki hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TEBRİK

CANDAN ve SERDAL
UYANIK
21 Nisan 2012 Cumartesi günü saat 19:00'da Mamak Aina Düğün Salonu'nda bütün dostların katılımıyla gerçekleşen düğün merasimi ile hayatlarını birleştirdiler. Çıracı ve Uyanık Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TOPLANDI

24 Mart 2012 Tarihinde Yönetim Kurulu Üyelerimizden Ayhan Beyaz'ın evinde toplanılmış ve şu kararlar alınmıştır:
29 Nisan 2012 Tarihinde Aydos'da istişare toplantısı yapılacak.

19 Mayıs 2012 tarihinde ÇANAKKALE gezisi düzenlenecektir.

24 Haziran 2012 tarihinde İstanbul pikniği düzenlenecektir.

Resimler için tıklayın

 

 

TAZİYE

Refik ÇAVUŞ ve Bahira EĞRİBAŞ'IN Anneleri ve Merhum Ömer ÇAVUŞ'UN Değerli eşi

MÜMTAZE ÇAVUŞ

23 Mart 2012 Cuma günü saat 10.00 sularında Tedavi gördüğü Çankırı Devlet Hastanesinde 79 yaşında hayatını kaybetmiştir. Cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip köyümüzde kaymaz  mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhume Mümtaze teyzemize Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye için:     Refik Çavuş:   Tlf: 0 535 669 80 48

 

 

DUYURU

GENEL KURUL KARARI

Daha önce alınan karar gereği 31.12.2009 tarihine kadar borcu bulunan üyelerimizin Üyeliklerinin, 31 ocak 2012 tarihine kadar aidatlarını ödemedikleri takdirde düşürülmelerine, Bu üyelerimiz tekrar dönmek istediklerinde önceki borçlarını ödemedikçe kabul edilmeyeceklerine...

Bu karar doğrultusunda aşağıda isimleri bulunan üyelerimizin, üyelikleri düşürülmüştür. Devamı için tıklayın

 

 

TAZİYE

Dernek Başkan yardımcımız ŞÜKRÜ GÜNDÜZ, Yönetim Kurulu üyemiz EFGAN GÜNDÜZ ve Üyemiz OSMAN GÜNDÜZ kardeşlerin Muhterem Anneleri ve Merhum Mustafa GÜNDÜZ'ÜN Değerli eşi

HALİME GÜNDÜZ

26 Şubat 2012 Pazar günü saat 12.30 sularında İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmiştir. Cenazesi...Devamı için tıklayın

 
Taziye için:      Şükrü Gündüz       Tlf: 0 532 576 00 30
                           Efkan Gündüz       Tlf: 0 532 514 48 26
                        Osman Gündüz       Tlf: 0 536 371 15 70

 

 

TAZİYE

Bekir, Bedrettin, Hatice, Habibe, Hicabiye ve Selime hanımın Babaları, Firdevs TOP'UN Muhterem Eşi

HAFIZ MEHMET TOP

31 Ocak 2012 Salı günü Akşam 17:30 Sularında Köyümüzde kalp krizi sonucu 75  yaşında hayatını kaybetmiştir. Cenazesi 01 Şubat 2012 Çarşamba öğle namazına müteakip bütün dost ve akrabaların katlımı ile Kaymaz mezarlığında ki ebed-i istirahatgahına tevci edilmiştir. Merhum hocamıza Cenab-ı Allah'dan rahmet, geride kalan yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı Cennet olsun.

Bilgi için: Bekir TOP  0 537 655 39 64

            Bedrettin TOP   0 539 553 86 61

       

 

 

İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TOPLANDI

İstanbul yönetim kurulu aylık olağan toplantısı Şükrü GÜNDÜZ'ün evinde 29.01.2012 tarihinde yapıldı. Dernek faaliyetleri hakkında bilgi alışverişi ve bir sonraki toplantıda ele alınacak konular hakkında istişare yapıldı.  Resimler için tıklayın.

 

 

TAZİYE

Melek, Gülay, Ayşe ve Selma kardeşlerin Anneleri, Kadir YİĞİT'İN Kayınvalidesi

FATMA GÜRÜZ

27 Ocak 2012 Cuma günü Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 81 yaşında vefat etmiş, cenazesi 28 Ocak 2012 Cumartesi ikindi namazına müteakip Köyümüzde Harmankaşı mezarlığına bütün dost ve akrabaların katılımı ile ebed-i istirahatgahına uğurlanmıştır. Fatma teyzeye Cenab-ı Allah'dan rahmet, geride kalan yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı Cennet olsun.

 

 

TEBRİK

NAZMİYE ve MUSTAFA

KİREMİTCİ

15 Ocak 2012 Pazar günü yapılan düğün merasimi ile dünya evine...

Devamı için tıklayın

 

 

İSTANBUL TOPLANTIMIZ YAPILDI

İstanbul toplantısı 25.12.2011 Pazar günü Saat :12,30 da AYDOS / PENDİK Çankırılılar Camii salonunda yapıldı. Devamı için tıklayın

 

 

TEBRİK

İstanbul'dan Seren ve Fatih ORMAN'IN çocukları

ARHAN ve ALİ EREN

ORMAN

10 Aralık 2011 Cumartesi günü akşam saat 19.30'da Kartal (Büklü düğün sarayında) yapılan sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımlarını atmışlardır.. Bizde Arhan ve Ali Eren'e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, Orman ailesinin mutluluklarını paylaşıyor Allah damatlıklarını da göstermesini temenni ediyoruz.

 

 

İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN HASTA ZİYARETLERİ

Derneğimizin İstanbul yönetiminin 19.11.2011 tarihinde Vural KESKİN'İN evindeki toplantıda yapılan istişareye istinaden, İstanbul da ikamet eden hasta ve yaşlı köylülerimizin ziyaret programına  27.11.2011 tarihinde saat 09:30'da...Devamı için tıklayın

 

 

İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TOPLANDI

İSTANBUL YÖNETİMİ 19.11.2011 TARİHİ AKŞAMI VURAL KESKEN BEY'İN EVİNDE AYLIK İSTİŞARE TOPLANTISINI YAPMIŞTIR. TOPLANTIDA ALINAN KARARLAR 24.12.2011 TARİHİNDE ANKARA YÖNETİMİ İLE GENEL BİR TOPLANTI YAPILARAK, 25.12.2011 TARİHİNDE DE ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE TOPLANTI YAPILMASI KARARI ALINMIŞTIR.  AYRICA İSTANBUL YÖNETİMİ OLARAK 27.11.2011 TARİHİNDE BİR ARAYA GELEREK İSTANBUL'DAKİ HASTA VE YAŞLI KÖYLÜLERİMİZİ ZİYARET EDİLMESİ KARARLAŞTIRILDI. 

 

 

ANKARA TOPLANTIMIZ YAPILDI

19 Kasım 2011 Cumartesi günü saat 17.30'da Çankırı Dernekler Federasyonu Toplantı salonunda... Devamı için tıklayın

 

 

TAZİYE

DİLAVER ÜNSAL

(Bekirgilin Yaşar'ın Babası)

18 Kasım 2011 Cuma gecesi köyümüzde hayatını kaybetmiş. Cenazesi Cumartesi günü öğle namazına müteakip köyümüzde kaymaz mezarlığında sevenlerinin katılımı ile toprağa verilmiştir. Merhum Dilaver amcaya Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye İçin:

 Yaşar Ünsal Tlf:  0 530 771 58 31

 

 

TEBRİK

LEYLA VE SİNAN

KAYIKCI

13 Kasım 2011 Pazar günü Ankara Etimesgut'ta bütün dost ve akrabaların katılımı ile yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Gürgil ve Kayıkcı Ailelerini tebrik ediyor, yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TEBRİK

CANSU ŞAHİN ve VOLKAN UKŞAL

11.11.11 Tarihinde İstanbul Pendik'de nişan törenleri yapılmıştır. Her iki aileyi tebrik ediyor, Allah tamamına erdirsin temennisiyle, gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...Resimler için tıklayın

 

 

İSTANBUL YÖNETİMİ TOPLANDI

İstanbul Yönetim Kurulu olarak 29.10.2011 Cumartesi günü Abdullah Saykal Beyin evinde geleneksel istişare toplantısı yapılmıştır. Güncel konuların konuşulduğu toplantıdan sonra Kurban satışı için gelen köylülerimiz ziyaret edilmiştir.

 

 

DUYURU

Derneğimizin kuruluşundan 01 Ocak 2010 tarihine kadar üyelik aidatlarını ödemeyenler, 11 Kasım 2011 Cuma akşamına kadar 1 ay süre tanınmıştır. Bu verilen son ek 1 aylık süresince de ödemezlerse, Yönetim Kurulu kararınca üyelikten çıkarılacaklardır. Çıkarılan üyeler tekrar dönmek isterlerse eski borçlarını ödemedikçe kabul edilmeyeceklerdir.

Not: Bu sözü çok dinledik demeyin! Bu duyuru son çağrı, dönüş yok! Üye olmayanların ve üyelikten çıkarılanların Sitemizde Düğün davetiyesi yayınlanmayacak ve cenaze ile ilgili bilgilendirme mesajı gönderilmeyecektir. Bilgilerinize arz ederiz.

Haberin Eklenme Tarihi 11 Ekim 2011

 

 

TAZİYE

İsmail ve Mustafa KESKEN'İN Muhterem Babaları

HÜSEYİN KESKEN

22 Ekim 2011 Cumartesi sabah saatlerinde rahmeti rahmana kavuşmuş, Cenazesi...Devamı için tıklayın

 

 

TAZİYE

Üyelerimizden Ahmet BEKCİ, Nejat BEKCİ, Kızları Fatma ve Gülsüm ablanın Babaları, Ayşe BEKCİ'NİN muhterem Eşi

SADULLAH BEKCİ

08 Ekim 2011 Cumartesi sabah saatlerinde Köyümüzde rahmeti rahmana kavuşmuş, Cenazesi aynı gün ikindi namazından sonra İstanbul, Ankara ve  Ilgaz'dan...Devamı için tıklayın

 

 

TEBRİK

MERYEM VE MEHMET ALİ

ŞAHİN

09 Ekim 2011 Pazar günü Tuzla Yavuzhan Düğün salonunda yapılan merasimle dünya evine girmişlerdir. Birinci ve Şahin Ailelerinin mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

TAZİYE

Üyelerimizden Özgür Hızarcı'nın dedesi, Sadık Hızarcı'nın Babası

MUSTAFA HIZARCI

05 Ekim 2011 Çarşamba günü Sabah saatlerinde Köyümüzde 74 yaşında hakk-n rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi aynı gün öğle namazına müteakip dost ve akrabaların katılımı ile köyümüzde kaymaz mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'dan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

4. YAYLA ŞENLİĞİMİZ YAPILDI

01 Eylül 2011 Perşembe gün saat 10.00'da saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması akabinde Dernek Başkanımız sayın Mutafa Orman'ın açılış konuşmasıyla başladı.

4. Şenlik Resimlerine bakmak için tıklayın

4. Şenlik Videolarını izlemek için Tıklayın

 

 

ANKARA İFTARIMIZ YAPILDI

20 Ağustos 2011 Cumartesi günü; Geleneksel hale gelen Ankara'da 4'ncü, Sincan Tatlar Köyünde 3'ncü olmak üzere İsmail Kiremitçi Beyin mekanında yapıldı. Maddi yönü Derneğimizle ortaklaşa... Devamı için tıklayın

 

 

İSTANBUL İFTARIMIZ YAPILDI

14 Ağustos 2011 Pazar günü yapılan iftarımız çok güzel geçti katılan bütün köylülerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ederiz...Fotoğraflar için tıklayın

 

 

TEBRİK

TUBA ve MUHAMMED

ÖLMEZ

11 Eylül 2011 günü İstanbul Pendik Işılay düğün salonunda dost ve akrabaların katılımıyla yapılan merasimle dünya evine girmişlerdir. HIZARCI VE ÖLMEZ Ailelerini bu mutlu günlerinde mutluluklarını paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu saadetler diliyoruz.

 

 

TEBRİK

TUĞBA ve MÜCAHİT

YİĞİT

02 Eylül 2011 Cumartesi günü akşam Belediye Kültür Merkezi Salonu ILGAZ'DA yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Yiğit ve Kaplan ailelerinin bu mutlu günlerinde sevinçlerini paylaşıyor ve yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

MUHTARLIKTAN

DUYURU

ILGAZ KAYMAKAMLIĞI KANALI İLE KÖYÜMÜZDE

YAPILACAK OLAN KANALİZASYON ÇALIŞMASI İÇİN KAYMAKAMLIK KÖYÜMÜZDEN 30.000 TL KATKI YAPILMASINI  İSTEMEKTEDİR. MUHTARLIK OLARAK 150 HANE TESPİTİ YAPILMIŞ OLUP HANE BAŞINA 200 TL DÜŞMEKTEDİR. EN KISA ZAMANDA BU ÜCRETLERİN HAZIRLANMASI GEREKMEKTEDİR

DUYURULUR

 

 

 

TAZİYE

KAMİLE ÜNSAL

(Bekirgilin Yaşar'ın Annesi)

 

10 Ağustos 2011 Çarşamba günü Tedavi gördüğü Çankırı Devlet hastanesinde 77 yaşında hayatını kaybetmiş. Cenazesi aynı gün akşam üzeri kaymaz mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhume Kamile teyzemize Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye İçin:

 Yaşar Ünsal Tlf:  0 530 771 58 31

 

 

TAZİYE

ALİ ERDOĞAN

(Çakır Ali )

31 Temmuz 2011 Pazar günü Yerkuyu'dan kızını ziyaretten dönen Ali Erdoğan (61), kendi kullandığı 18 AD 689 Plakalı traktörle, Köyümüz girişinde devrilme sonucu hayatını kaybetmiştir. Cenazesi aynı gün akşam kaymaz mezarlığında toprağa verilmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

TEBRİK

 

Merve ve Celal

KAYIKÇI

23 Temmuz 2011 Cumartesi günü İstanbul Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi Nikah salonunda yapılan nikah merasiminde dünya evine girmişlerdir. Kayıkçı ve Ordu ailesinin mutluluğunu paylaşır, yeni bir hayata başlangıç yapan Merve ve Celal kardeşlerimizi tebrik eder bir ömür boyu mutluluklar dileriz

 

 

 

 

İSTANBUL PİKNİĞİ YAPILDI

26 Haziran 2011 Pazar Günü İstanbul Tuzla Piknik Alanında Yuvasaray Köyünün İstanbul Pikniği yapıldı.Geniş katılım ile gerçekleşen...

Devamı için tıklayın

 

 

 

 

ÇANKIRI DERNEKLER FEDERASYONU 3. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

   18 Haziran 2011 Pazar gün sabah saat 10:00 da Çankırı Dernekler Federasyonu 3. Olağan kongresini yapmak üzere Konya sokakta bulunan Esnaf Odaları binasında kahvaltı yaparak başladı.  

Devamı için tıklayın

 

 

 

ILGAZ TOPLANTISI YAPILDI

03 Haziran 2011 Cuma günü akşam saat 19:00'da Merkez camii altında derneğimizin toplantısı yapıldı.

Devamı için tıklayın

 

TAZİYE

İstanbul Yönetim Kurulu Üyemiz Ayhan Beyaz'ın Teyzesi

Satı FIRTINA

02 Haziran 2011 Perşembe günü İstanbul'da vefat etmiş. Cenazesi 03 Haziran 2011 Cuma sabahı saat 09.00'da Köyümüz Kaymaz aile kabristanında kalabalık bir cemaat eşliğinde defnedilmiştir. Merhumeye cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Taziye için: Ayhan Beyaz  0 532 285 31 70

Fotoğraflar için tıklayın

TEBRİK

ZEHRA ve OSMAN

ÇÜRÜK

29 Mayıs 2011 Pazar günü yapılan düğün merasimi ile...

Devamı için tıklayın

 

 
İSTANBUL YÖNETİM KURULUMUZ TOPLANDI!

Devamı için tıklayın

 

 

TEBRİK

ÖZLEM ve HAKAN

HIZARCI

24 Nisan 2011 günü İstanbul Kartal'da, bütün dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasiminde, hayatlarını birleştirmişlerdir. Çelik ve Hızarcı Ailelerinin sevinçlerini paylaşıyor yeni çiftimize bundan sonraki hayatlarında mutluluklar diliyoruz.

DERNEK YÖNETİMİ

 

TEBRİK

SELİN VE KEMAL

MARAZ

03 Nisan 2011 Pazar günü yapılan düğün merasimi ile dünya evine girmişlerdir. Maraz ve Demir ailelerinin mutluluğunu paylaşıyor yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında mutluluklar diliyoruz.

DERNEK YÖNETİMİ

 

Çankırı' lılar 3. Yaren Gecesi - 06 Mart 2011

Kartal Çankırı' lılar derneği tarafından organize edilen, İstanbul Yuvasaray Köyü Dernek Yönetim Kurulumuzun da destek verdiği dernek üyelerimizin de yoğun ilgi gösterdiği...

Devamı için tıklayın

 

İSTANBUL TOPLANTIMIZ YAPILDI

27 Şubat 2011 Pazar günü saat 12.30'da Kartal Esenler Camii salonunda yapılan toplantımız da görüşülen konular:

 
İSTANBUL YÖNETİM KURULUMUZ KAHVALTIDA BULUŞTU!

13.02.2011 Pazar günü, İstanbul Yönetim Kurulumuz İkinci kahvaltılı toplantısını yapmak üzere...

Devamı için Tıklayın

 

ANKARA TOPLANTIMIZ YAPILDI

16 Ocak 2011 Pazar günü saat 13.30'da Çankırı Dernekler Federasyonu binasında gündemi olmayan sohbet toplantımız vardı.

Devamı için tıklayın

 
İSTANBUL YÖNETİM KURULUMUZ TOPLANDI!
 
08.01.2011 CUMARTESİ AKŞAMI İSTANBUL ESENTEPE MAHALLESİNDE DERNEĞİMİZİN İSTANBUL YÖNETİMİNDE BULUNAN ŞÜKRÜ GÜNDÜZ- AYHAN BEYAZ- CEMALETTİN MARAZ...

Devamı için tıklayın

 

TAZİYE

Mehmet, Selim ve Ünal KARAMAN. Şermin Kayıkçı ve Filiz GONCAGÜL Kardeşlerin Anneleri, Merhum Bekir KARAMAN'IN Muhterem eşi

SATI KARAMAN

04 Ocak 2011 Salı günü  Kayı köyündeki kızının yanında vefat etmiş, cenazesi akşam saatlerinde köyümüze getirilmiş 05 Ocak 2011 Çarşamba günü sabah 10.30 civarında köyümüzdeki harmankaşı mezarlığında kalabalık bir cemaat tarafından toprağa verilmiştir. Merhum Satı teyzemize Cenab-ı Allah'dan rahmet geride kalan aile ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Bilgi için telefon:

Ünal KARAMAN  0 530 518 54 50

Taziye yazmak için tıklayın

 

 

ÜYE AİDATLARI HAKKINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMA

 31 Aralık 2010 İtibari ile 12 Ay boyunca aidatını ödemeyenlere ihtar çekilip 1 ay mühlet verilip aidatını 1 ay içinde ödemeyenler hakkında resmi işlem yapılacaktır. Daha sonrada üyeliği sona erdirilecektir. Üyeliği sona erdirilenler tekrar dönmek isterlerse önceki aidatlar ödenmedikçe alınmayacaklardır.

 01 Ocak 2011 itibariyle derneğimize üye olacaklar

Giriş ücreti  200 TL

Aidatlar 5 TL

olarak üye olabileceklerdir

YILBAŞINDAN ÖNCE ÜYE OLACAKLAR

31 Aralık 2010 tarihine kadar Giriş ücreti 20 TL, Aidatlar 10 TL  olarak üye olabileceklerdir.

Bu nedenle, yeni üye olacaklar 31 Aralık 2010 tarihine kadar Derneğimize üye olmaları tavsiye olunur

 

 

DURMAK YOK YOLA DEVAM !

!

10.10.2010 Pazar saat 13:30'da yapılan genel kurul toplantısından yönetime yeni takviyelerle birlikte devam kararı çıktı.
 

 

ZEKAT VE FİTRELERİNİZİ KİME VERELİM DİYE Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ? ÖYLEYSE ....

                 Bu mübarek ramazan ayında maneviyatın en yüksek noktaya ulaştığı bu günlerde zekat ve fitrelerinizi bir üniversite öğrencisine vererek değerlendirebilirsiniz. Önümüzdeki eylül ayından itibaren sekiz ay boyunca her ay düzenli olarak az veya çok demeden 8 ay boyunca sürekli katkıda bulunmak  isteyenler bizimle irtibata geçebilirler. Geçen sene başlangıç olarak veri tabanı oluşturduğumuz öğrencilerimizi yeni  katılanlarla birlikte tekrar güncelleyerek sizlere arz edeceğiz. 

                Geçen sene derneğin hesabından bir sefere mahsus ödeme yapmıştık. İnşallah bu sene her ay vermek istiyoruz.  Ancak bir farkla; bu sefer sadece sizlerin katkısıyla olacak. Burs için ayrı bir hesap açıp oradan takip etmek istiyoruz. Bende öğrencilerimize imkanlarım ölçüsünde katkıda bulunmak istiyorum diyorsanız. İster her ay, ister sekiz ayda vereceği miktarı bir seferde vermek için bizimle irtibata geçiniz.  Toplanacak paraları  her öğrenciye eşit miktarda paylaştırmak istiyoruz. 10, 20 Liradan ne olacak demeyiniz. Toplanınca büyük bir miktar olur.

                Yalnız şuna dikkat etmemiz gerekiyor. Ayın 15 inde burs vereceksek 14'nde o paranın hesapta olması  gerekir ki 15'nde öğrencilerimizin hesabına aktaralım.  "Ben sadece bir öğrenciye burs vermek ve kendim o öğrencinin hesabına yatırmak istiyorum" derseniz. İsim ve hesap numarasını size takdim ederiz. Önemli olan bir öğrenciye katkıda bulunabilmektir. Daha da önemlisi sağ elin verdiğini sol elin görmemesidir.

                Hadis-i şerifte, (İlim öğrenmekte olanın 40 yıllık nafakası olsa da, buna zekât vermek caizdir) buyruldu.

İlim öğrenmekte ve öğretmekte olanlar da, zengin olsalar bile, çalışıp kazanmaya vakitleri olmadığı için zekât alabilirler. (Dürr-ül-muhtar)

               Katkıda bulunacaklar haber versinler ki bizde hesap açtıralım. Yine her zaman olduğu gibi burs verecek ve alacak olanların  isimlerini sitemizde yayınlayacağız.

İrtibat Telefonları:
Mustafa  Orman:  GSM 532 466 46 51 - İş 312 417 53 46
Ali Çelen                GSM 543 236 33 40
Kamil Bekci           GSM 532 623 45 24

Not: Üniversiteye  yeni  kaydını yaptıran  veya okumaya devam eden sadece kendi köyümüzün öğrencileri  yuvasaraykoyu@mynet.com mail  adresine; Bulunduğu İl, okuduğu okulun adı, bölümü, sınıfı, tc kimlik numarası,  banka adı ve kendi adına ait hesap numarası, gsm numarasını yazsınlar.

Bu vesile ile hepinizin Ramazan'ını tebrik eder saygılar sunarız. Yönetim...

ÖĞRENCİLERE BURS KATKISI YAPANLAR

1 İLYAS GÜMÜŞ 100 TL  
2      
3      
4      

Yayın tarihi 18 Ağustos 2010

 

Şenliğimiz Muhteşemdi

Detaylar için Tıklayın

 

TAZİYE

Mehmet, Mustafa, Nizamettin, Galip GÜMÜŞ ve Hamide UYANIK kardeşlerin muhterem anneleri, Merhum Mustafa GÜMÜŞ'ÜN Eşi
ZAKİRE GÜMÜŞ
23 Aralık 2010 Perşembe günü Çankırı'da vefat etmiş, cenazesi 24 Aralık 2010 Cuma günü sabah saatlerinde köyümüzde kaymas bölgesindeki ebedi istirahatgahına sevenleri tarafından toprağa uğurlanmıştır. Merhum Zakire teyzemize Cenab-ı Allah'dan rahmet geride kalan aile ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Bilgi için telefon:

Galip Gümüş 0 535 454 81 07

Taziye yazmak için tıklayın

Cenaze defin resimlerini görmek için tıklayın

 

 

TEBRİK

 

NİLGÜN ve AHMET

KİREMİTÇİ

07 Kasım 2010 pazar günü, Ankara Maltepe Başkent düğün salonunda, dost ve akrabaların katılımı ile gerçekleşen düğün merasimi ile dünya evine girmiştir. Erdoğan ve Kiremitçi ailelerini tebrik eder. Genç çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

TAZİYE

Kerim - Ayşe Eğribaş'ın kızı ve Tevfik Usta'nın muhterem eşi

ZÜLEYHA USTA

31 Ekim 2010 pazar günü kalp krizi sonucu Ankara'da hayatını kaybetmiş, aynı gün ikindi namazını müteakip Ilgaz'da toprağa verilmiştir. Merhumeye Cenab-ı Allah'dan rahmet, geride kalan ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Resimler için tıklayın

 

MEVLİDE DAVET

Köyümüzde 29 Ekim 2010 Cuma namazından önce Fadime TİRYAKİ ruhuna mevlid okutulacak ve namazdan sonra yemek verilecektir. Bütün köylülerimiz davetlidir.

KADİR TİRYAKİ

Telefon - 505 408 37 76

 

TAZİYE

Mehmet, Ahmet, Fadime ve Vesile Çelen'in babaları

SADIK ÇELEN

 15 Ekim 2010 cuma günü vefat etmiş, aynı gün ikindi namazını müteakip  sevenleri tarafından köyümüzde toprağa verilmiştir. Kendisine cenab-ı Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Allah Rahmet Eylesin

Fotoğraflar için tıklayın

 

TAZİYE

25 EYLÜL 2010 CUMARTESİ  GÜNÜ ÇANKIRI'DA KÖYÜMÜZ SAKİNLERİNDEN KADİR VE YAKUP TİRYAKİ NİN ANNELERİ

FADİME TİRYAKİ

TEYZEMİZ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞ. CENAZESİ 26 EYLÜL PAZAR GÜNÜ...

Detaylar için tıklayın

TEBRİK

NURCAN & BURAK    

TİRYAKİ
18 Eylül 2010 Cumartesi günü saat 14:00'da Başkent Düğün salonunun da...
Devamı için tıklayın

 

İSTANBUL İFTARIMIZ GERÇEKLEŞTİ

Resimler ve Video izlemek için tıklayın

 

ILGAZ İFTARIMIZ GERÇEKLEŞTİ

Resimler için tıklayın

 

ANKARA İFTAR YEMEĞİMİZ YAPILDI!

 

Ankara'daki iftarımız; 28 Ağustos 2010 Cumartesi günü İsmail Kiremitçi'nin davetlisi olarak Sincan/Yenikent/Tatlar köyünde...

Devamı için tıklayın

 

TAZİYE
İbrahim Celep ve Merhum Satılmış Celep'in Babası
Sait CELEP
29 Ağustos 2010 pazar günü Hakk-ın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi 30 Ağustos pazartesi sabah saatlerinde sevenleri tarafından köyümüzde ebedi istarahatgahına uğurlandı. Merhuma cenab-ı Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun...

Resimler için tıklayın

 

 

GEÇMİŞ OLSUN!

Şenlikten sonra Ankara'ya kızı Hanimin ziyaretine gelen Ulviye Yumrukaya rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış nefes darlığı teşhisi konulup gırtlağından ameliyat geçirerek evinde istirahata ayrılmış, kendisini Etimesgut'taki evinde ziyarette bulunduk. Biraz bitkin olmakla birlikte sağlık durumu gayet iyi. Bizde geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor acil şifalar diliyoruz.

Bilgi için: Murat Yumrukaya Gsm: 0 536 322 06 35

 

HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN

Ey iman edenler! Allah'a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de farz kılındı.

Bakara Suresi Ayet 183

 Devamı için Tıklayın

Eklenme tarihi - 11 Ağustos 2010

 

TEBRİK

EDA & SERKAN

KESKEN

25 Temmuz'da Ilgaz'da yapılan düğün merasimi ile dünya evine girdiler. Yeni çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
Mevlit Videosunu izlemek için tıklayın

Eklenme tarihi - 25 Temmuz 2010

 

TEBRİK

SEMA & İBRAHİM

ÇÜRÜK

11 Temmuz 2010 Pazar günü 15:45'de Sincan saray düğün salonunda yapılan merasimle dünya evine girdiler.

Devamı için tıklayın

Eklenme tarihi - 11 Temmuz 2010

 

TEBRİK

Üyelerimizden Sayın Ayhan Uyanık, Sayın Mehmet Çelen ve Ailelerinin 26 Haziran 2010 tarihinde yapılan güzel bir düğün sonrası, kızlarını gelin etmeleri dolayısı ile kendilerini tebrik ediyor, her iki  çiftimize bundan sonraki yaşamlarında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Eklenme tarihi - 28 Haziran 2010

 

ÇANKIRI DERNEKLER FEDERASYONUNDA YENİ GÖREV DAĞILIMI

18 Haziran 2010 Cuma günü saat 18:00'da görev dağılımı yapmak üzere toplandı. Toplantı sonucu Genel sekreterliğe Şerafettin Çakır, 1.nci Genel Başkan vekilliğine Nurettin Doğan, 2'nci Genel Başkan vekilliğine Hikmet Altıntop ve Genel saymanlığa Mustafa Orman Getirilmiştir.

Federasyonda görev alan Dernek Başkanımız Sayın Mustafa Orman bey'e yeni görevinde başarılar dileriz.

 

 

MUHTEŞEM BİR İSTANBUL PİKNİĞİ

06 Haziran 2010 Pazar günü yapılan pikniğimize. Devamı için tıklayın

 

 

GEÇMİŞ OLSUN

Rahmetli Cavit Ağabeyimizin eşi Fatma Çelen 28 Mayıs cuma günü yattığı numune hastanesinde bugün 10 Haziran perşembe günü başarılı geçen 10 saatlik bir ameliyattan sonra yoğun bakım ünitesinde dinlenmeye alınmıştır. Kendisine geçmiş olsun temennilerimizi sunuyoruz.

Bilgi için Nurullah Çelen, telefon 533 711 62 60

Yine hastanede yattığını öğrendiğimiz Mahir'in Kemal Yiğit, Ankara cebeci tıp fak. hastanesi göğüs hast. Bölümünde, Eşi Pakize Yiğit hanım numune hast. ortopedi bölümünde ameliyat olmuş ve yatıyorlarmış. Her üç hastamıza da acil şifa dileklerimizi sunar. Bütün köylülerimizin dualarını bekliyoruz.

Bilgi için, Mevlüt Yiğit: 539 723 85 93 -  Yılmaz Yiğit: 537 962 36 36

Eklenme tarihi - 08 Haziran 2010

 

ÇANKIRI DERNEKLER FEDERASYONU'NDA OLAĞANÜSTÜ KONGRE YAPILDI

30 Mayıs 2010 Pazar günü, Ankara'daki Çankırılıların buluşma noktası Çankırı Dernekler Federasyonu'nda olağanüstü genel kurul yapıldı. 100'den fazla köy...

Devamı için tıklayın
 

 
Ilgaz toplantımız yapıldı
 
28.05.2010 tarihinde Ilgaz toplantımızı gerçekleştirmek için...

ILGAZ FESTİVALİ NE ZAMAN OLACAK?

15.05.2010 Tarihinde Ilgaz Armar Otel’de Ilgaz Kaymakamlığı, Ilgaz Belediyesi, İstanbul & Ankara Ilgaz Dernekler Birliği’nce gerçekleştirilen...

Devamı için tıklayın

İstanbul Kahvaltılı toplantımız Yapıldı

02 Mayıs 2010 Pazar günü gerçekleşen kahvaltılı toplantımıza 60 kişi katıldı. Çok güzel bir başlangıç oldu.

Devamı için tıklayın

 

ANKARA TOPLANTISI YAPILDI

Toplantımız, 11 Nisan 2010 Pazar günü Saat 14.30'da Çankırı Dernekler Federasyonu Binasında gerçekleşti

Devamı için Tıklayın

 

İSTANBUL TOPLANTIMIZ

28 Mart 2010 Pazar saat 14,00'de Erenler camii toplantı salonunda gerçekleşti.

Detaylar için tıklayın

 

Hafta Sonu Köyümüzdeydik

06 Mart 2010 Cumartesi günü kısada olsa Köyümüze bir ziyarette bulunduk.

Devamı için tıklayın

 

ŞENLİK TARİHİ BELLİ OLDU

Değerli köylülerimiz, Yayla şenliklerimiz; Sizin görüşleriniz doğrultusunda 01 Ağustos 2010 Pazar günü yapılması kararlaştırılmıştır.

04 Mart 2010 Tarihli duyuru

Müjde!

Öğrencilerimizin merakla beklediği maddi yardımlar (100 TL)  PTT kanalı ile isimlerine havale edilmiştir. Yardımları alabilmek için bulundukları yerin PTT şubesine kimlikleri ile müracaat ettikleri takdirde alabileceklerdir. Başlığa bakıp ta sanki çok yardım yapıyorlarmış gibi birde müjde demişler demeyiniz. Bu bir başlangıç. Gönül isterdi ki her ay burs şeklinde olsun. Fakat takdir edersiniz ki şu an 27 öğrencimiz var. Aidat 10 TL, ayda 1900 TL yapar. Vereceğiniz burs 2700 TL. Aidatları tam ve zamanında toplayamadığınıza göre. Nasıl vereceksiniz? Bir dahaki sene burs verecek kardeşlerimiz varsa şimdiden kendilerini hazırlasınlar. Vereceğiniz burslar zekat yerine geçer bilginiz olsun. Yatırılan parayı alamayanlar bize geri dönsünler ki bilelim.

Not: Kimlerin yardım aldığını öğrenmek istiyorsanız Burayı Tıklayınız

20 Şubat 2010 Tarihli duyuru

DUYURU

Değerli köylülerimiz, iki yıldır düzenlediğimiz tanışma ve kaynaşmaya vesile olan yayla şenliklerimizi

2010 yılında hangi Ay ve günde yapmalıyız?

sorusuna cevap bulabilmek için ziyaretçi defterine görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

22 Ocak 2010 Tarihli duyuru

 

TAZİYE

Üyelerimizden sayın Hamit Çavuş'un Annesi Siyami amcanın eşi

Azime ÇAVUŞ

30 Ocak 2010 Cumartesi günü Ankara'da sabah saatlerinde vefat etmiş, cenazesi aynı gün ikindi namazına müteakip köyümüz deki kaymaz bölgesinde sevenleri tarafından ebedi alem-e uğurlanmıştır. Azime teyzemize Cenab-ı Allah'dan rahmet eş dost ve akrabalarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz mekanı cennet olsun.

 

DUYURU

Değerli köylülerimiz, iki yıldır düzenlediğimiz tanışma ve kaynaşmaya vesile olan yayla şenliklerimizi

2010 yılında hangi Ay ve günde yapmalıyız?

sorusuna cevap bulabilmek için ziyaretçi defterine görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

22 Ocak 2010 Tarihli duyuru

 

ANKARA TOPLANTIMIZ YAPILDI

27 Aralık 2009 Pazar saat 13.00'da Federasyon binamızda yapılan toplantımızda...

Devamı için tıklayın

 

ILGAZ TOPLANTIMIZ YAPILDI

Değerli Hemşerilerim; Ilgaz toplantısını gerçekleştirmek üzere 25/12/2009 Cuma günü Sabah Çankırı'ya...

Devamı için tıklayın

 

İSTANBUL TOPLANTIMIZ YAPILDI

13.12.2009 Pazar günü, İstanbul kartal erenler camii salonunda saat 13,00'da Toplantımız yapıldı.

Detaylar için Tıklayın

14 Aralık 2009 Tarihli haber

 

MUHTARLIK DUYURUSU

Köyümüzün yeni su kaynağından su getirilmesi için alınan borular nedeniyle Köy Muhtarlığı tarafından belirlenen 50 TL lik bağışları İstanbul'da Mevlüt PAKLACI tarafından toplanmaktadır. Bilgilerinize...

İrtibat TLF: 535 527 78 90

07 Aralık 2009 Tarihli duyuru

 

KÖYÜMÜZDE KURBAN BAYRAMI

Devamı için tıklayın

 

DUYURU

Değerli Köylülerimiz; Dernek Yönetimi Olarak Üniversite'de okumakta olan çocuklarımıza miktarı daha sonra belirlenecek bir yardım yapmayı planlamaktayız, Bunun için (Açık öğretim Fakülteleri Hariç) Üniversitede okuyan öğrenci arkadaşlarımızın yada yakınlarının öğrencilerinin isim soyadlarını ve hangi üniversitede okuduğunu TC numaralarını ve bulundukları il ve ilçeleri, İster yönetime, ister mail adresine isterlerse ziyaretçi defterine en kısa zamanda yazarlarsa, Ayrım yapılmaksızın değerlendirmeye alınacakdır. Bilgilerinize

İrtibat tlf: 312 417 53 46

Mustafa ORMAN

 

Dernek Yönetimi olarak köyümüzdeydik

Bazı incelemelerde bulunmak üzere 01 Kasım Pazar günü...

Devamı için tıklayın

 

 

İSTANBUL İFTAR TOPLANTISI YAPILDI

13 Eylül 2009 Pazar günü Saat 18:00'da Erenler Camii  Kartal'da yapıldı.

Devamı için tıklayın

 

ILGAZ İFTAR TOPLANTIMIZ YAPILDI

05 Eylül 2009 Cumartesi günü Ilgaz çarşı içi Saray lokantasında gerçekleşti.

Devamı için tıklayın

 

ANKARA İFTAR TOPLANTIMIZ YAPILDI

30 Ağustos 2009 Pazar günü Sincan/Yenikent/Tatlar Köyünde...

Devamı için tıklayın

 

Yuvasaray Köyü

2.Yayla Şenlikleri  01 ve 02 Ağustos Günlerinde Muhteşem bir katılımla gerçekleşti.

Devamı için Tıklayın

 

ANKARA TOPLANTIMIZ

12 Temmuz 2009 Pazar günü yapıldı

Devamı için tıklayın

 

ILGAZ TOPLANTIMIZ

03 Temmuz 2009 Cuma günü yapıldı

Detaylar için Tıklayın

 

 

 İstanbul toplantımız

28 Haziran 2009 Pazar günü yapıldı

Devamı için tıklayın

 

 

Ilgaz Toplantımız

 03 Mayıs 2009 Tarihinde yapıldı.

Devamı için tıklayın

 

 

Ankara toplantımız

15 Şubat 2009 Pazar günü saat 13:30'da yapıldı

Devamı için Tıklayın

 

 

İSTANBUL TOPLANTISI YAPILDI

Devamı için Tıklayın

 

 

KÖYÜMÜZDE KURBAN BAYRAMI İZLENİMLERİ
 

Detaylar için Tıklayın

 

 

KÖYÜMÜZDEN HABER VAR

Devamı için Tıklayın

 

>>>>>ANA SAYFA<<<<<