SAYFAYI KAPAT

  

13 haziran 2008 Tarihinde Çankırı dernekler federasyonu'muzun düzenlediği Ankara Mamak Saimekadın 75. Yıl Anfi Salonunda düzenlenen Çankırılılar yaren gecesi nde  yönetim ve köylülerimiz olarak hep beraber oradaydık.

KATILIMCILAR

Konfederasyon Platform üyesi Yozgat Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ahmet KOÇ ve Yönetim Kurulu, Kırıkkaleli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Cemal SERTKAYA ve Yönetim Kurulu, Federasyonumuza yer tahsisinde bulunan Mamak belediye başkanı Gazi ŞAHİN,  Ankara'da görev yapan bürokratlar, Çankırı Valimiz Sn Ali Haydar ÖNER,  Çankırı Milletvekilimiz Sn. Dr. Nurettin AKMAN Çankırı Sevdalısı, Fahri Milletvekilimiz Sn. Burhan KAYATÜRK Siyasi parti temsilcilerimiz, Başarılı İş Kadınımız Sayın Sevda ŞİRECİ, mazeretleri nedeni ile katılamayan,  telgrafla destek veren bazı hemşehrilerimiz, Sanatçı Hemşerimiz, Bülent ATEŞ ve Ekibi, Federasyonumuzun medarı iftiharı sanatçılarımız Aylin AYDINLI ve Sevgi PETEK Kardeşlerimiz, Federasyon Yaran Ekibimiz, Seyirci olarak aramızda bulunan değerli sanatçı Atakan ÇELİK

ve

TAM KADRO  77 DERNEK BAŞKANLARI VARDI.

Gece; Sempati kardeşimizin Sunuculuğunu yaptığı, Yenimahalle minik mehter takımının muhteşem gösterisiyle başladı.Sanatçılarımızın güzel sesleriyle renk kattığı geceye son noktayı yaren ekibinin güzel oyunları seyirciyi mest etti. Bu geceyi düzenleyen federasyonumuza sonsuz teşekkürlerimizi sunar.Devamını bekleriz.

DERNEK YÖNETİMİ

HABER RESİM -KAMİL BEKCİ

 

SAYFAYI KAPAT