Burs 2020

ANKARA ILGAZ DERNEKLER FEDERASYONUNDAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZE BURS VERİLECEKTİR.

Federasyon Başkanımız Uğur KULAKSIZ tarafından, Köyümüzün Dernek Başkanı Ahmet KAYIKÇI’YA gelen mesajda: “Saygıdeğer dernek başkanlarım; her sene olduğu gibi bu sene de uzaktan eğitim olmasına rağmen burs vermeye devam edeceğiz. Virüsten dolayı bu sene bizzat öğrenciden evrak teslimi almayacağız. Siz köy dernek başkanları köyünüzden başvuru yapmak isteyen öğrencilerin evraklarını toparlayıp hafta sonu Altınpark Çankırı Dernekler Federasyonu binasına bırakırsanız seviniriz” denilmektedir.

Ankara’da bulunan öğrencilerimiz; evrakları tamamladıktan sonra merkeze yakın olanlar Hazine Maliye Bakanlığı Dikmen yerleşkesinde Kamil BEKCİ’YE, Sincan’a yakın olanlar Ahmet KAYIKÇI’YA teslim edebilirler.

Ilgaz’da bulunan öğrencilerimiz ise perşembe günü akşama kadar Ilgaz merkez caminin orada bulunan Başer gıdanın yanındaki kahvede Erol ÇATALCA beye ulaştırmak üzere Ilgaz temsilcimiz Mücahit YİĞİT kardeşimize teslim edebilirler.

Gerekli evraklar:
Burs formunu indirmek için buraya tıklayınız!

Burs Formunu doldurup imzalayın. Arkalı önlü çıktı alıp,

1 – Adli sicil kaydı,

2 – Öğrenci belgesi,

3 – İkametgah İlmuhaberi,

4 – Nüfus cüzdanı fotokopisi,

5 – Transkript (Not çizelgesi) hazırlayıp şeffaf dosya içerisinde belirtilen kişilere teslim ediniz.

Not: İstanbul’da olan öğrencilerimiz, İstanbul Ilgaz Dernekler Federasyonu veya diğer dernekler açıkladıkları zaman buradan yayımlanacaktır. Bir başka konu da BURS VERMEK İSTEYEN KÖYLÜMÜZ OLURSA, BAŞKANLA İRTİBATA GEÇEBİLİR.

Bir Cevap Yazın