İstanbul Haziran 2008

Dernek  Yönetimi olarak

8.6.2008 Pazar günü yapılacak toplantı için Cumartesi gününden  İstanbul’ a geldik esnaflarımızdan Şükrü GÜNDÜZ, Mahmut ORMAN ve Abdullah SAYKAL’ı İşyerlerinde ziyaret ettik. Çok faydalı görüşmeler yapıldı esnaflarımızla bilgi alışverişinde bulunduk daha sonra şenlikte hediye çekilişinde verilmek üzere toptancılardan hediyelik eşya alışverişi yaptık. Alınan hediyelik eşyalardan bir kısmını Şükrü GÜNDÜZ karşıladı. Akşam üzeri Aydos’taki üyelerimizi ziyaret etmek amacıyla Aydos’a gidildi. Hasta olduğunu duyduğumuz Ulviye YUMRUKAYA teyzemizi ziyaret ettik. Aydos’taki hemşehrilerimize ziyarette bulunduk. Pazar günü Saat:13.30 da İstanbul Kartal’daki 2. toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantı yerini organize eden ve üyelerimizi ağırlayan desteklerini esirgemeyen Kartal Temsilcimiz Şükrü GÜNDÜZ  ve Çay servisine yardımcı olan Cemal UÇAR kardeşimize daha unuttuğumuz kardeşlerimiz varsa onlara da çok teşekkür ediyoruz. Çok faydalı bir toplantı gerçekleştirdik. Aramıza 4 yeni üye daha katıldı onlara da  aramıza hoş geldiniz diyoruz.

–         Şenliğimizde İstanbul’dan görev alacak arkadaşlar belirledik.

–         Şenliğimizde açılıştan önce Karşılama merasimi yapılması,

–         Ambulans istenilmesi,

–         Şenlikte yapılacak olan Ağalık seçimi, Çekiliş ve Oyunların neler ve nasıl olacağının belirlenmesi,

–         Cumartesi Günü akşam namazına müteakip ahirete intikal etmiş geçmişlerimizin ruhuna mevlit okutulması fikri benimsenmiştir.

Toplantımıza katılan ve emeği geçen bütün üyelerimize birlikteliğimizin ilelebet devam etmesi dileğiyle teşekkür eder. Saygı ve selamlarımızı sunarız.

Bir Cevap Yazın