İstanbul Aralık 2009

13 ARALIK 2009 tarihinde yapılan İstanbul toplantımız:
 

SAYIN ÜYELERİMİZ:

13 ARALIK 2009 PAZAR GÜNÜ SAAT:13,00 DE İSTANBUL KARTAL ESENLER CAMİİ SALONUNDA İSTANBUL TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ.

TOPLANTIMIZA İŞTİRAK EDEN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. ÇOK VERİMLİ GEÇEN TOPLANTI NETİCESİNDE ÖNEMLİ TAVSİYE KARARLARI ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

AYNI TAVSİYELERİ ANKARA VE ILGAZ TOPLANTILARINDA GÜNDEME GETİRİP NİHAİ KARARLARI ALACAĞIZ. ALLAH’IN İZNİ İLE YAPAMAYACAĞIMIZ BİR FAALİYET YOK. ANCAK TÜM KÖYLÜLERİMİZİN ŞUNU İYİ İDRAK ETMELERİ GEREKİYOR.

KÖYDE YAŞAYAN YAKLAŞIK 100 HANE ÜYE SAYISI 7-8 , ILGAZ VE ÇANKIRI’DA YAŞAYAN YAKLAŞIK 40 HANE ÜYE SAYISI 20, ANKARA’DA YAŞAYAN KÖYLÜMÜZ HANE SAYISI YAKLAŞIK 80 ÜYE SAYISI 50, İSTANBUL DA YAŞAYAN YAKLAŞIK 190 HANE ÜYE SAYISI 84 KİŞİ,

TOPLAM ÜYE SAYIMIZ 191 ARKADAŞLAR, NE YAPILMASI GEREKTİĞİNE SİZLER KARAR VERİN, DAHASI TOPLANTILARDA TAVSİYE KARARLARI ALDIK 15 AY AİDAT ÖDEMEYENLER İHTAR EDİLDİKTEN SONRA ÜYELİKTEN İHRAÇ EDİLECEKLER LÜTFEN HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYSUN EL BİRLİĞİYLE BAŞARILARA ULAŞALIM. GÜNDEM AYRINTILARINI ILGAZ VE ANKARA TOPLANTILARINDAN SONRA SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM, SAĞLIKLI MUTLU BİR YENİ YIL DİLEKLERİMLE,

DERNEK YÖNETİM KURULU ADINA BAŞKAN

MUSTAFA ORMAN

Ekleyen: Kamil BEKCİ

Bir Cevap Yazın