İSTANBUL PİKNİK 2010

 İSTANBUL PİKNİĞİ

06 Haziran 2010 Pazar günü Derneğimizin duyuru haricinde katkısının olmadığı pikniğimize, bütün köylülerimizin ailelileriyle iştirak etmeleri bizi çok sevindirmiştir.  Havanın çok yağışlı olmasına rağmen düşündüğümüzden fazla (yaklaşık 340 kişi) kalabalık oldu. Bir önceki kahvaltıda pikniğe geleceklerden 10 TL toplanmış, Pilavın ve ayranın ücreti 2. Şenlik ağamız Sayın Mahmut Orman tarafından karşılanmış ve Fuat Sarı ağabeyimiz de 150 TL katkıda bulunmuştur. Katkıda bulunan her iki ağabeyimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Pikniğimiz; geniş bir alanda gençlerin futbol, çocukların neşeli bir şekilde birbirleriyle oyunlar oynaması, müzik eşliğinde çeşitli oyunlar ve orta yaştaki ağabeylerimizin eski günleri hatırlayarak “yıldız met’i” dedikleri oyunu oynamaları bayağı ilgi çektiği gözlendi. Tabi bu arada bazı kazalarda meydana geldi. Oyun esnasında kasıtsız olarak bir ağabeyimizin başından yaralanması, bir başka ağabeyimizin de burnunun kanaması haricinde her şey güzeldi..

Öğle yemeği arası verildi. Yemek menüsünde kavurma, pilav ve ayran ikram edildi. Güzel sohbetler edildi. Epeydir bir araya gelmeyen aileler hasret giderdi. Yağmur olmasaydı daha çok katılım ve daha çok eğlenceli olacaktı. Yine de çok güzel bir piknik oldu.

Bu pikniği organize eden Şükrü Gündüz, Abdullah Saykal, Cemalettin Maraz, Ayhan Beyaz, Hamza Şahin ve maddi katkıda bulunan Mahmut Orman, Fuat Sarı ağabeylerimize, yağmur çamur demeden iştirak eden bütün köylülerimize teşekkür ediyoruz.

HABER VİDEO VE RESİM: BURAK MARAZ

Ekleyen: Kamil Bekci

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı P1020089.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı P1020080.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı P1020011.jpg

Bir Cevap Yazın