ANKARA EYLÜL 2019

15 Eylül 2019

ANKARA TOPLANTIMIZ YAPILDI
15 EYLÜL 2019

 15 Eylül 2019 pazar günü saat 11:00’da Oran Sitesi’nde üyelerimizin katılımı ile yılın son toplantısını yaptık ve aşağıdaki kararları aldık.

1 – 2020 yılı üyelik aidatlarının aylık 10 TL olarak devam edecektir.

2 – 25 yaşını doldurmayan gençlerimiz, derneğimize üye olmak istediği takdirde 25 yaşlarını dolduruncaya kadar 200 TL olan üyelik giriş ücretini ödemeden üye olabileceklerdir. 25 yaşlarını doldurmaları halinde üyelik giriş ücreti alınacaktır.

3 – Bir sefere mahsus olmak üzere, yeni üye olmak isteyenlerin 1 Şubat 2020 tarihine kadar başvurmaları durumunda bir yıllık üye ücreti olan 120 TL peşin olarak ödeyip, 200 TL üyelik giriş ücretini ödemeden üye olabilecekler ancak 2 yıl boyunca olası cenaze yardımlarından yarım ücret olarak yararlanabileceklerdir.

4 – Mevcut üyelerimiz; Cenaze yardımından yine eskisi gibi yararlanmaya devam edeceklerdir. (Son 12 ay aidat ödemeyenler bu haktan yararlanamazlar)

5 – Ankara dernek toplantılarımızın, ocak ayının üçüncü pazar günü, mayıs ayının üçüncü pazar günü ve eylül ayının üçüncü pazar günü planlanmış olup, İstanbul toplantılarımızın ve Ilgaz toplantılarımızın da Ankara toplantılarımızdan bir hafta önce planlanarak, olası tarih değişikliklerinde bilgilendirme yapılması sağlanacaktır.

6 – Üyelik aidatını üç yıl boyunca ödemeyen üyelerimize bilgilendirme mesajları gitmeyecek olup, düğün davetiyeleri de sitemizde yayımlanmayacaktır.

Toplantımıza katılan bütün üyelerimize bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Mazereti dolayısıyla katılamayan üyelerimizi de, bir daha ki toplantıda aramızda görmeyi diliyoruz.

Fotoğraflar: Şefik ORMAN
Haber: Ahmet KAYIKÇI
Ekleyen: Kamil BEKCİ

Bir Cevap Yazın